Pasażer samolotu przekroczył wszelkie granice dobrego smaku. Bose stopy na pokładzie to niemalże plaga

Eksploatowanie i zwiedzanie nowych zakątków świata to ogromna przyjemność, jednak czasami sama podróż potrafi być drogą przez mękę. Przekonał się o tym pasażer, którego sąsiad zapomniał o podstawowych zasadach kultury i nie dość, że ściągnął buty na pokładzie to na dodatek... pocierał nimi o krzesła podróżujących obok. Daleki od ideału moment został uchwycony na nagraniu.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Kto chociaż raz podróżował samolotem, ten doskonale wie, że czasami mały mankament na pokładzie potrafi zepsuć cały lot. Podobnie było i tym razem - jeden z pasażerów poczuł się najwidoczniej zbyt swobodnie i poza tym, że ściągnął obuwie, to dodatkowo wyczyniał obrzydliwe akrobacje bosymi stopami. 

Koszmar na pokładzie samolotu, czyli bose stopy w roli głównej 

Pasażerowie na pokładzie samolotu potrafią być naprawdę nieznośni. I nie tylko mowa tu o głośnych jednostkach, czy tych awanturujących się. Prawdziwym koszmarem może bowiem być delikwent, który ściąga obuwie bez specjalnego przejmowania się pasażerami obok. Zdejmowanie butów w samolocie to kwestia pojawiająca się w wielu dyskusjach i budząca wiele emocji. Znaczna większość oceni to jako obrzydliwe i niehigieniczne, inni zaś twierdzą, że "wolna stopa, to szczęśliwa stopa", a przecież komfort jest najważniejszy. 

Komfort kończy się jednak gdy nasz samolotowy sąsiad poza butami ściąga także skarpetki i zmusza nas nie tylko do wdychania wszelakich zapachów, ale i daje popis dziwnymi, nieuzasadnionymi absolutnie niczym ruchami, jak miało to miejsce w jednym z samolotów. Wideo z tego zdarzenie trafiło do sieci, gdzie wybuchła na ten temat burzliwa dyskusja. 

Zobacz wideo Kunz: Chęć podróżowania jest tak duża, że naprawdę duże lotniska korkują się

Bose stop na podłokietniku innego pasażera? Koszmar podczas lotu murowany 

Na krótkim wideo widać, jak jeden z pasażerów nie tylko rozkoszuje się lotem na bosaka, ale także wykonuje stopami dziwne manewry. Wyzwolony turysta pocierał stopami o pokładową wykładzinę, a następnie rozłożył się nimi na podłokietniku osoby siedzącej przed nim. Duży palec u nogi mężczyzny był także zaczepiony o metalowy element siedzenia, co powoduje, że jego rozstawione palce rozchodziły się po oparciu krzesła. Widok z pewnością nie należał do najlepszych, jednak innym podróżującym i tak udało się to uchwycić na wideo. 

Materiał został udostępniony na Instagramie przez jednego z użytkowników, który oznaczył konto @Passenger Shaming, które z kolei specjalizuje się w gromadzeniu na profilu podobnych, skrajnych zachowań. Warto dodać, że tego typu zachowanie nie tylko pozbawione klasy i dobrego wychowania, ale i groźne dla naszego zdrowia. Samolot w gruncie rzeczy rzadko przechodzi dokładne sprzątanie, a brudna wykładzina to idealne siedlisko wszelakich grzybów, drobnoustrojów i bakterii. 

Więcej o: