Trzymała stopy na jej podłokietniku. Pasażerka nie wytrzymała i postanowiła dać jej nauczkę

Chociaż podróżowanie i poznawanie nowych miejsc to ogromna frajda, to humor skutecznie może nam popsuć samo dotarcie do celu. Pasażerowie na pokładzie samolotu potrafią być naprawdę nieznośni. Przekonała się o tym użytkowniczka TikToka, która postanowiła dać nauczkę jednej z podróżnych.

Zdejmowanie obuwia w samolocie to kwestia pojawiająca się w wielu dyskusjach i budząca wiele emocji. Niektórzy uważają, że to obrzydliwe i niehigieniczne, a dla innych to ważna część komfortowej podróży. Zdarzają się też głosy osób, których zdaniem jest to w porządku, o ile pasażerowie trzymają stopy we własnej przestrzeni i nie przeszkadzają innym. Z odwrotną sytuacją spotkała się Ixmar, użytkowniczka TikToka publikująca pod pseudonimem "thewandertog".

Zobacz wideo Twój lot się nie odbył? Co zrobić w takiej sytuacji? Ekspertka wyjaśnia

Dała nauczkę nieznośnej pasażerce

Ixmar wybrała się w podróż liniami American Airlines. W pewnym momencie poczuła, że pasażerka siedząca za nią szturcha ją w ramię, a kiedy się odwróciła, zauważyła jej nagie stopy. Sytuacja powtórzyła się kilka razy, aż w końcu kobieta postanowiła działać. Wyjęła kostkę lodu ze swojego napoju, a następnie przesunęła go po podłokietniku w stronę nieznajomej. 

To podziałało

- oznajmiła na nagraniu.  

Zdejmowanie butów w samolocie - tak czy nie?

Film obejrzało blisko 685 tys. użytkowników. Wiele osób było pod wrażeniem sposobu, w jaki Ixmar poradziła sobie z nieznośną pasażerką. Z kolei inni dzielili się podobnymi doświadczeniami z samolotu. 

Dosłownie ludzie nie mają manier ani szacunku dla innych

- zauważyła internautka. 

Zdejmowanie butów w samolocie budzi wiele kontrowersji. Zdejmowanie butów w samolocie? Niektórzy mieli przez to nieprzyjemności

Też mi się to zdarzyło. Zrobiłam zdjęcie z lampą błyskową, a ona natychmiast je zabrała

- pisała jedna z komentujących. 

Kobieta była zniesmaczona zachowaniem współpasażerki. Oburzona pasażerka podzieliła się zdjęciem z samolotu. "To obrzydliwe"

Widziałam kiedyś, jak ktoś udawał, że kicha i spryskał wodą czyjąś stopę na podłokietniku. Pasażer był przerażony

- czytamy. 

Niezależnie od tego, jakie jest nasze zdanie na temat zdejmowania obuwia w samolocie, warto zawsze mieć na sobie skarpetki. Samoloty są zazwyczaj czyszczone między lotami dość powierzchownie i nadal mogą siedliskiem grzybów lub bakterii. Warto więc zapewnić sobie dodatkową ochronę, by nie nabawić się paskudnych chorób. 

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: