Rozwścieczona Anna Mucha ostro o turystach. Domaga się wprowadzenia nowego zakazu w górach

Celebryci chętnie korzystają z uroków zimy i odwiedzają najlepsze ośrodki zimowe nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Niedawno relacją ze swojego wyjazdu podzieliła się także Anna Mucha, która odpoczywała w Alpach wraz z rodziną. Jednak jej pobyt został zakłócony przez nieznośnych turystów, o czym opowiedziała w mediach społecznościowych.

W ostatnim czasie z gór płynie coraz więcej doniesień na temat zachowania nieznośnych turystów. Najpopularniejsze miejscowości odwiedzane są bowiem nie tylko przez miłośników sportów zimowych, ale i "poszukiwaczy rozrywki". Ci nadużywają alkoholu, pozostawiają po sobie nieporządek, awanturują się i wdają się w bójki. Anna Mucha, która niedawno wypoczywała w Alpach, zwróciła uwagę jeszcze na inną kwestię. 

Zobacz wideo JASNÁ tatry Niżne to największy ośrodek sportów zimowych na Słowacji

Palenie w górach - tak czy nie?

Anna Mucha postanowiła skorzystać z ferii, by wypocząć z bliskimi w towarzystwie pięknych górskich krajobrazów i ciepłych promieni alpejskiego słońca. Jednak jej wyjazd został zakłócony przez innych turystów. Aktorka wyznała, że ma dość osób, które zmuszają niepalących narciarzy do wdychania szkodliwego dymu. 

Kochani, jestem w przepięknych okolicznościach przyrody. Chciałam was zapytać, co myślicie na ten temat. Jest coraz więcej miejsc, gdzie jest absolutny zakaz palenia papierochów. Nawet na plażach jest zakaz palenia papierochów. A w górach można palić...

- napisała w jednej z instagramowych relacji.

Powiedzcie mi, czy wy jesteście przypadkiem za tym, to jest pytanie retoryczne z mojej strony, żeby zakazać palenia papierochów na stokach. Ja jestem za. Bardzo jestem za

- dodała Anna Mucha. 

Gwiazda postanowiła poznać opinię obserwatorów, organizując sondę. Jak się okazało, aż 81 proc. internautów podzielało jej zdanie.

 

Anna Mucha wypoczywała w Alpach 

W jednym z instagramowych postów aktorka podzieliła się także swoimi obawami na temat klimatu. Przyznała, że na próżno szukać białego puchu poza stokami i zachęciła do korzystania z uroków zimy, póki możemy. Dodała, że niebawem szusowanie na nartach lub snowboardzie może stać się jeszcze droższe. 

Śpieszcie się jechać na narty, snowboard, bo nasza planeta się gotuje. To przerażające, ale tak widoczne, choćby tu: na stoku… moje dzieciństwo to skrzypiący śnieg pod stopami, budowanie igloo, lepienie bałwana, zabawy śnieżkami itp. Dziś śnieg jest tylko na stoku, na wyznaczonych trasach… nie ma go nigdzie dookoła

- relacjonowała. 

Spieszcie się na narty/snowboard, bo zaraz to będzie bardzo, bardzo ekskluzywna impreza

- zakończyła. 

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: