Gdzie znaleźć najlepsze wakacje All Inclusive? W tych krajach wypoczniesz za grosze, jeśli wyjazd zarezerwujesz zimą

Choć za oknami jeszcze nie widać wiosny, Polacy już skrupulatnie planują swoje urlopy i wakacyjne wyjazdy. Większość z nich stara się upolować świetne i korzystne cenowo oferty. W końcu za niewielkie pieniądze można udać się na naprawdę luksusowe wakacje, które pozwolą wypocząć w spokoju i otoczeniu pięknych plaż.

Lato i wakacje cieszą nie tylko najmłodszych. Każdy z nas z utęsknieniem wyczekuje urlopu, szczególnie jeśli doskwiera nam tęsknota za słońcem i dobrą pogodą. Wiele osób osładza sobie zimową aurę planowaniem egzotycznych wycieczek. Gdzie szukać najlepszych ofert all inclusive i wybrać się na wakacje marzeń bez nadwyrężania domowego budżetu? Opcji jest mnóstwo.

W 2023 załatw sobie wakacje All Inclusive

Czym są wakacje All Inclusive? To urlop wręcz stworzony dla osób, które na czas wyjazdu chcą zapomnieć o obowiązkach i pragną poczuć się zadbane i zaopiekowane. W takim pakiecie mamy więc zapewnione co najmniej trzy ciepłe posiłki, najczęściej w formie bufetu oferującego dziesiątki różnych dań, ciast i przekąsek. Dodatkowo mamy dostęp do napoi i alkoholi w barze bez ograniczeń, a relaksować możemy się w saunach, nad basenem czy w hotelowej siłowni. Brzmi jak wakacje idealne? Jeśli tak to pozostaje wybór dokąd pojechać. Gdzie można znaleźć najlepsze oferty All Inclusive? Znajdziesz je także w Europie. Możesz skorzystać z pomocy biur podróży lub szukać ogłoszeń na własną rękę.

Zobacz wideo Po urodzeniu dziecka napisała erotyk. "Straciłam radość życia"

Dokąd się wybrać na urlop marzeń? 

Aby wypocząć w trybie All Inclusive, nie trzeba jechać na koniec świata. Korzystnymi ofertami szczycą się między innymi Grecja czy Chorwacja. Na Bałkanach wypoczniemy za około 1500 złotych za osobę. Biorąc pod uwagę, że jest to cena z pełnym wyżywieniem i dostępem do napojów jest to naprawdę korzystna oferta. Podobnie cenowo wypada również Bułgaria. Jeśli szukamy nieco tańszej opcji to do Albanii pojedziemy już za 1110 złotych za osobę na tydzień. Nieco droższa okazuje się Turcja i Grecja. Tam turyści zapłacą już około 2000 złotych za tygodniowy pobyt nad hotelowym basenem. W całym zestawieniu najlepiej wypada Egipt. Ten afrykański raj turystyczny można odwiedzić już za 900 złotych. W cenie naturalnie najlepsze hotelowe atrakcje, znakomite posiłki i drinki z palemką nad basenem. 

Warto wybierać oferty jeszcze zimą i wczesną wiosną, zanim najlepsze okazje zostaną wyprzedane. Wcześniej zaplanowany urlop to nie tylko gwarancja dobrej ceny, lecz również spokojnej głowy na najbliższe miesiące. Przedwakacyjna gorączka nas nie dopadnie, a gdy wszyscy będą w pośpiechu szukać noclegów, my będziemy mogli w spokoju relaksować się podczas pakowania walizek.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: