hotele

Więcej o:

hotele

Wypowiedzi na forum o:

hotele

 • Hotele i limity zaszczepionych ?? O co chodzi

  Słuchajcie coś mi się obiło o uszy kiedyś ze będą jakieś limity w hotelach. Ze pula gości plus zaszczepieni itp No i właśnie byłam w hotelu i coś przechodząc koło recepcji słyszę ze któryś z gości o to zagadał bo babka coś mówiła o zaszczepionych gościach, za dobre maja obłożenie itp. Tylko ?.. pies

 • Hotel Ionian Corfu Village

  Wybieram się do tego hotelu. Czy ktoś wie czy hotel został już otwarty ? Czy ktoś był w tym hotelu? Czy może podzielić się opinią / zdjęciami innymi niż wizualizacje ?

 • Hotel jako kryterium oceny

  Dla mnie jednym z elementów składającym się na ocenę człowieka jest własnie Hotel Goł*****ski(nie ma znaczenia który). To, że ktoś tam jeździ, zachwyca się tym czymś zapala czerwoną lampkę, która mówi że mam do czynienia z potencjalną patologią. Ewentualnie Januszem czy Grażyno z FPHU

 • Biuro podróży - zmiana hotelu

  Komu biuro podróży zmieniło hotel (bo ten zarezerwowany nie otworzył się), ewentualnie nie zaproponowało w zamian innego? W jakim czasie to robią? Chodzi mi o Wasze doświadczenia. To, co czytam w grupach facebookiwych nieco poraża.

 • Hotel, południe ale nie góry

  Mam prośbę, bo szukam i chyba nie umiem nic znaleźć. Chodzi mi o południową część, nie góry, może Lubelszczyzna ale i nie Kazimierz, bo nie chce dzikich tłumów. A może jakieś fajne hotele w zamkach/pałacach? Napiszcie gdzie byliście i co polecacie. Fajnie by było gdyby był basen i opcja wyżywienia

 • Hotel Ivana Palace w Słonecznym Brzegu.

  Planuje pobyt w tym hotelu. Czy ktoś tam był i może podzielić się wrażeniami. Jest w porządku?

 • Jestem w hotelu, totalna olewka maseczek.

  Jestem w hotelu na Mazurach maseczki nosi może 1% osób, nikt więcej nie nosi maseczek. Personel też nie wymaga od gości noszenia maseczek. Czyżby ludzie w ten sposób świętowali koniec kolejnego etapu pandemii?

 • 50 cio procentowe obłożenie hoteli w praktyce

  Hak wygląda w praktyce takie obłożenie hoteli, czy to oznacza że co drugi pokój jest dostępny czy na przykład co drugie piętro?

 • Hotele od 8 maja, ale 100 proc.?

  Śledzę nowe wytyczne niedokładnie, doslyszałyście jak z hotelami? Całkiem czy 50 proc.?

 • Kwarantanna w hotelu za granica

  Czy orientujecie się może jeżeli w hotelu zostanie nałożona kwarantanna i tym samym nie wyleci sie do Polski w terminie to kto płaci za pobyt? Jeżeli połowa rodzinny ma kwarantannę to zakładam że druga połowa wraca do kraju?