grecja

Więcej o:

grecja

Wypowiedzi na forum o:

grecja

 • Jaki hotel w Grecji?

  Zdecyduję się chyba na Grecję, ale kompletnie nie wiem jaki hotel wybrać żeby nie trafić w jakaś norę. Możecie jakiś polecić? Czy zdjęcia na stronie biur zgadzają się z rzeczywistością? Czy 14 tys. Za 10-11 dni dla dwóch dorosłych i dwójki dzieci All inclusive to wygórowana cena na Krecie?

 • Grecja

  Czy ktos byl w ostatnich 3 4 tygodnich w Grecji ( wyspy) i jak w praktyce wygląda sytuacja z koronawirusem .Czy sa jakieś obostrzenia? Jestesmy wszyscy zaszczepieni

 • Dwa w jednym czyli Grecja i Wenezuela

  Dwa w jednym czyli Grecja i Wenezuela. Magister od sprawiedliwości zrobi wszystko aby pisia wyborcza obietnica ?Polska w ruinie? spełniła się w 500+% Ziobro w "FT" ostrzega Reuters o

 • Re: Będziemy Grecją

  Grecji pomogli,Polsce nikt nie pomoże a wręcz będą ciosy siekierą w plecy -- Nie ma takich bredni, w które ludzie nie byliby w stanie uwierzyć. Stanisław Lem

 • Re: Jaki hotel w Grecji?

  My mamy podział na wyjazdy ?plażowe? i inne. I jeśli jedziemy na plażowy, jak tu, czyli Grecja w sierpniu to siedzimy na miejscu. Tylko my mamy ten komfort, że możemy do miejsc typu Grecja jeździć też wtedy, kiedy zwiedzanie nie boli;)

 • Turcja, Grecja - poleciałybyście teraz?

  szukam czegoś na kilka dni i wyszukiwarka wyrzuca Turcję i Grecję, pomijając covidowe kwestie, to w sytuacji panujących pożarów, oczywiście, że pożary są w niektórych rejonach, ale mimo wszystko, to chyba dość ryzykowne? jak uważacie?

 • Re: Będziemy Grecją

  Grecja nie będziemy. Gracja jest w strefie Euro, która pomogła Grekom wyjść z kryzysu. Nam nikt nie pomoże , na Rosję i Orbana bym nie liczył. -- Zagłosowałeś na pis, wybrałeś Simona z Banasiem i ich patronem ułaskawionym przedwcześnie Kamińskim.

 • Re: Jaki hotel w Grecji?

  Moze za bardzo pedziliscie? Grecja nie jest dobra na szybkie zwiedzanie. Lefkada jest piekna, ma mnostwo pieknych plaz, ale trzeba czasu na odkrywanie. A opcji w Grecji jest duzo - rundke po kilku wyspach, delektowanie sie jedna wysepka, krazenie po gorzystym Peloponezie. Do wyboru, do koloru :)

 • Re: Jaki hotel w Grecji?

  Grecja ma to do siebie, ze ciezko sie zwiedza bez wypozyczonego samochodu. A jak sie wypozyczy samochod, to mozna miec hotel gdziekolwiek.

 • Grecja czeka na zamaskowanych turystow

  Grecja się otworzyła, cudownie. Mam urlop w czerwcu i wiem juz gdzie bez kwarantanny, bez testów itp. Jedynym problemem pozostała maseczka. +30C i w szmacie na twarzy na powietrzu. To nie wakacje tylko masakra! Grecja, Bałkany, Włochy, Cypr... wszędzie o kwarantannie, testach. I ani słowa o maskach.