Pokazała, jak zdobyć rząd w samolocie tylko dla siebie. "To takie proste i nie mogę uwierzyć, że działa"

Podróżowanie samolotem nie zawsze bywa komfortowe. Czasami zdarza się, że musimy spędzić lot obok nieznośnych pasażerów, którzy naruszają naszą przestrzeń osobistą, nie używają słuchawek do oglądania filmów czy nadużywają alkoholu. Dlatego nic dziwnego, że dla wielu marzeniem jest posiadanie całego rzędu tylko dla siebie. Jak się okazuje, są na to sposoby.

Chelsea Badger to miłośniczka podróży, która na swoim tiktokowym profilu zgromadziła już blisko 247 tys. obserwujących. Dzieli się z nimi wrażeniami z podróży, pięknymi widokami, recenzjami jedzenia, a także przydatnymi poradami. Na jednym z ostatnich nagrań pokazała, jak zdobyć rząd w samolocie tylko dla siebie.

Zobacz wideo Dlaczego samoloty się spóźniają? To nie zawsze wina pogody

Jak mieć rząd w samolocie tylko dla siebie?

Chelsea zdradziła, że niedawno podróżowała z linią lotniczą Qantas i udało jej się mieć cały rząd tylko dla siebie. Wykorzystała do tego pewną prostą sztuczkę. Kiedy dotarła do bramki, odczekała około dziesięciu minut przed wejściem na pokład, a następnie otworzyła aplikację australijskiego przewoźnika. 

Jeśli jest cały rząd wolny albo nawet lepsze miejsce, zanotujcie w pamięci numer siedzenia

- powiedziała na nagraniu. 

Oczywiście nie będziecie mogli wybrać nowego miejsca, ponieważ zostało zbyt mało czasu do wejścia na pokład. Co zatem trzeba zrobić? Chelsea podeszła do biurka i uprzejmie poprosiła obsługę o zmianę. Co ważne, tiktokerka zaznaczyła, że sztuczka działa tylko w przypadku lotów, które nie są w pełni obłożone. Udało jej się to z powodzeniem kilka razy podczas podróży liniami Qantas, jednak nie ma gwarancji, że inni przewoźnicy również zgodzą się na zmianę. 

To takie proste i nie mogę uwierzyć, że to działa

- powiedziała. 

Internauci zachwyceni

Nagranie trafiło do ponad 243 tys. użytkowników, którzy byli zachwyceni pomysłem tiktokerki. Niektórzy zdradzili, że im również udało się mieć rząd tylko dla siebie, z kolei inni przyznali, że każdy ich lot był w pełni obłożony. 

To wspaniałe, podróżowałem przez 8 lat i nigdy o tym nie pomyślałem

- pisał jeden z użytkowników. 

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: