Cezary Pazura z rodziną zatrzymany na lotnisku. Wszystko przez bagaż! Aktor miał w walizce zakazany produkt

Początek wakacji dla Cezarego Pazury i jego rodziny nie rozpoczął się najlepiej. Podróż do Stanów Zjednoczonych nie obyła się bez przygód na lotnisku. To właśnie tutaj rodzinę zatrzymała straż graniczna, która przeszukiwała bagaże. Jak się okazało, w walizce aktora znaleziono jeden z zabronionych produktów.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Kontrola na lotniskach jest bardzo szczegółowa, a przed strażą graniczną nic się nie ukryje. Przekonał się o tym Cezary Pazura, który wraz z rodziną wybrał się na wakacje do USA. Podróż celebrytów można było śledzić w mediach społecznościowych. Podzielili się z obserwatorami także pewną niepokojącą przygodą. Tuż po wylądowaniu w Stanach Zjednoczonych straż graniczna zwróciła uwagę na bagaż Cezarego, jak się okazało nie bez przyczyny. 

Terminal odlotów Portu Lotniczego Lublin Czego nie można pakować do bagażu podręcznego? Warto to wiedzieć

Cezary Pazura został zatrzymany przez straż graniczną na lotnisku w Los Angeles

Edyta i Cezary Pazurowie kilka dni temu wraz z trojgiem dzieci przylecieli do Kalifornii na wakacje. Ich podróż zaczęła się spokojnie i beztrosko, jednak zaraz po wylądowaniu na lotnisku w Los Angeles przybrała znacznie inny bieg. O niepokojącej sytuacji poinformowała żona aktora na Instagramie.

Jak się okazało podczas rutynowej kontroli po odbiorze walizek, pies tropiący zainteresował się bagażem Pazury, a powodem był jeden z zabronionych produktów. Straż graniczna otworzyła walizkę i zaczęła przeszukiwania. Co "przemycał" popularny aktor? Okazało się, że psu chodziło o... kabanosy.

Zaczęło się chwilą grozy już na lotnisku w Los Angeles. Gdy dostaliśmy walizki, podszedł do nas piesek patrolujący. Znajomi podejrzewali nas, a my podejrzewaliśmy znajomych. Piesek usiadł przy walizce Czara. Znajomo odetchnęli z ulgą, a ja się zaczęłam zastanawiać, jak będę samotnie wychowywać dzieci. Pani ze Straży Granicznej zajrzała do walizki Czara i zabrała nam... kabanosy

- czytamy na Instastories żony aktora.

Zobacz wideo Edyta Pazura opowiedziała o dziennym planerze. W ten sposób uczy dzieci odpowiedzialności

Edyta Pazura o rodzinnych wakacjach w Kalifornii

W jednym z najnowszych postów Edyta Pazura wspomina, że dobra organizacja rodzinnych wakacji to podstawa. Kobieta wyznaje, że uwielbia spędzać czas w Stanach Zjednoczonych, a ilość bodźców zaskakuje ją i przekracza wyobrażenie o danym miejscu. Nie zabrakło także rodzicielskiego wyznania co do organizacji wyjazdu z trójką pociech.

Stwierdzenie "wakacje z dziećmi", to oksymoron, tym bardziej w pierwszych dniach, kiedy trzeba się zorganizować. Uwielbiam Stany - biorę je garściami ze wszystkimi wadami i zaletami (...). Troje dzieci + USA = mieszanka wybuchowa. Postawiłam na dużą ilość lodów i innych uspokajaczy, abyśmy mogli, chociaż spokojnie walizki przerzucić

- napisała.

 
 
Więcej o: