Kamień

Więcej o:

Kamień

Wypowiedzi na forum o:

Kamień

 • Kamień nazębny u kota

  Zachęcona przez was zatargałam kota na kastrację i przy okazji okazało się, że kot ma kamień na zębach. Babka zaproponowała usuwanie za 150 zł. Koty mam 3, mniejszy dużo kamień mają 2 pozostałe koty. Stanęło na jakimś płynie za ponad 30 zł. Macie doświadczenie z usuwaniem kamienia? Co jest

 • Kamień nazębny u psa

  Witam , mam pytanie odnośnie kamienia nazębnego u psa. Moja suczka ma 3 lata i od jakiegoś czasu boryka się z kamieniem nazębnym . Byłam u weterynarza niestety usłyszałam ze na tą chwile nie ma co męczyć pieska ultradźwiękami bo kamień jest za mały . Nie wiem co robić a pieska boli .

 • Tajemnica kamieni

  watek zalozony dawno temu przez Greis. od czasu do czsu zawsze nas ciekawia w roznych kolorach szlachetne i mineralne -- * https

 • Biżuteria / kamienie.

  W jaki sposób sprawdzić czy szafir, szmaragd to nie plastik ? Czym się sugerować kupując biżuterię, ze szlachetnym lub półszlachetnym kamieniem ? Ceną ?

 • Biżuteria, kamienie itd.

  Czy Waszym zdaniem: kamień o zielonej barwie np.szmaragd, współgra bardziej ze złotem żółtym - czy może jednak ze srebrem/białym złotem ? Albo : Niebieski ze srebrem czy złotem żółtym ? Czerwony ze srebrem czy złotem żółtym ? Bursztyn - srebro czy złoto ?

 • Kamienie nerkowe

  Maz od wczoraj cierpiacy. Usg pokazalo kamienie nerkowe. Skierowanie do urologa. Macie moze jakies doswiadczenie w tej kwestii?

 • Re: Kamień nazębny u kota

  Ja znowu słyszałam, że mokre się przyczynia a suche właśnie nie - że chrupanie twardego pomaga ścierać ten kamień. U mnie jeden kot je głównie mokre (ma skłonność do kamienia), drugi suche (zero kamienia), ale wiadomo, trochę dowód anegdotyczny.

 • Zgroza? Ja tam wolę kamień...

  "Nie pod krzyżem i nie w grobie, a w formie drzewa, krzaku lub kamienia , tak mają wyglądać miejsca spoczynku zmarłych według idei forsowanej przez środowiska lewackie. W przygotowaniu jest obywatelski projekt ustawy w tej sprawie. Posłowie Lewicy także domagają się wprowadzenia do polskiego prawa

 • Re: Kamień nazębny u kota

  Aha - ale nie wiem czy się sprawdzi u kota, który już ten kamień ma na tyle, że trzeba usuwać, zaczęłam to im dawać jak tego kamienia były ledwie początki.

 • Re: Kamień nazębny u kota

  thea19 napisała: > płynem nic nie usuniesz, on słuzy jako profilaktyka. Kamień to kwestia osobnicz > a ale mówią, że suche przyczynia się do osadzania. Ja słyszałem, że na suchym kamień się ściera. S. -- ***** ***