jedzenie w samolocie

Więcej o:

jedzenie w samolocie

Wypowiedzi na forum o:

jedzenie w samolocie

 • Jedzenie w samolocie

  Czy teraz jest jedzenie w samolocie w czarterach? Lece na Krete cypryjskimi liniami (z Itaka). Kwestia jedzenia jest dla mnie ważna, poniewaz lece z 2 letnim maluchem.

 • jedzenie w samolocie

  podobno w greckich liniach nie ma wyżywienia w samolocie w cenie wycieczki, poradźcie czy kupić jedzenie w samolocie, czy zabrać ze sobą ???, czy to w samolocie nie jest jakoś horendalnie drogie.

 • Re: zdrowe jedzenie w samolocie w podrozy

  Ja bardzo duzo podrozuje po Europie, zazwyczaj 1-2godzinne loty na spotkanie i spowrotem i w takich przypadkach zawsze tylko biore wode na poklad. Jedzenie w samolotach jest okropne, sam zapach mnie obrzydza, mokre kanapki ze zwiedlym lisciem salaty. Loty po Europie sa tak krotkie ze mozna wytrzymac

 • a propos jedzenia w samolocie i na lotniskach

  -- ----------------------------------- Wielu ludzi uważa, że tym, którzy stają się wegetarianami, czegoś w życiu brakuje. Tym brakującym "czymś" jest zabijanie. - Eddy Grant

 • Re: a propos jedzenia w samolocie i na lotniskach

  Ciekawe... karaluszki... Dlatego ja nigdy nie jem w samolotach. Wolę już wziąć coś sprawdzonego, do czego mam zaufanie, niż jeść byle co byle gdzie. Często biorę wafle ryżowe, np. z Good Food, które nie dość, że są lekki, to można je trzymać długo i się nie popsują.