haiti

Więcej o:

haiti

Wypowiedzi na forum o:

haiti

 • Haiti.....

  Sama nie wiem po co ogladam zdjecia i czytam na temat Haiti.A do tego jak czytam głuie komentarze typu"czemu mam pomoc haiti?a oni nam pomogli w czasie powodzi w 97?"to az mnie niosi....a teraz caly czas mam przed oczami zdjecie na ktorym lezy cialo malutkiej dziewczynki kolo gruzow domu i wyje.Bez

 • Haiti

  Czy ktos tutaj pisuje z Haiti? Martwimy sie o Was Polonio Haitainska! -- Szacuneczek Pluskwa

 • legiony na Haiti

  Napisaliście zwrotkę hymnu. A czy wiecie gdzie terafiły Legiony Polskie w czasach Napoleońskich? Na Haiti, mam rozumieć jest to nadzieja TD PR TK na zmianę klimatu. Mieszkańcy też oczekują takiej zmiany. PiS , bezpartyjni i Po czekają aż odlecicie, może być i na Haiti.

 • W Haiti czy na Haiti?

  Jak mówimy po polsku - na czy w Haiti? -- Patologia była wczoraj - dzisiaj jest asiek...z domieszką lepiana. -- J.

 • Gwiazdy dla Haiti

  Hejka! Czy staracie się w jakiś sposób pomóc ofiarom trzęsienia ziemi na Haiti? Np. wysyłacie sms-y, dajecie pieniądze na jakieś zbiórki np. w swoim rodzinnym mieście itd. Co sądzicie o koncercie zorganizowanym przez gwiazdy pt. "Szansa dla Haiti"?

 • Druciarki dla Haiti

  Dziewczynki, na Ravelry jest akcja "Help for Haiti" . Projektanci zobowiązali się do przekazywania części/calości przychodu/dochodu (różnie, zawsze po prawej stronie jest infomacja) ze sprzedazy wzorów na pomoc dla ofiar trzęsienia ziemi na Haiti. Zagladnijcie tam, proszę.

 • Mieszkaniec Wrocławia ... Haiti ... itd.

  Artykuł o zakupie licytowanego obrazu nieznanego malarza haitańskiego dla wsparcia poszk0odowanych w wyniku trzęsienia ziemi na Haiti. W artykule dwa zdjęcia: 1) licytowanego obrazu, 2) polskich strażaków-ratowników na Haiti, na zdjęciu widać czterech r4atowników, dwóch stoi i dwóch siedzi, pod

 • Haiti

  Zwracam się z pytaniem do 95% polskich wyznawców największej i NAJBOGATSZEJ sekty na świecie? Czy patrząc na to jak ludzie cierpią na Haiti dalej będziecie pieprzyć, że BÓG JEST WSZECHMOGĄCY??? Jeśli tak, to niech was szlag trafi!!!

 • Haiti

  Wiecie ze od wielu lat wspomagam wraz z grupa osob z okolicy projekt Lakay na Haiti, prowadzony przez O.Stra, ktorego mam zaszczyt znac osobiscie. Lakay to dom (internat) i szkola zawodowa dla dzieci z ulicy: Nie moge nawiazac dzisiaj kontaktu z O. Stra, nie wiem czy zyje, co z jego podopiecznymi,

 • Haiti kolejnym stanem USA

  Zobaczycie, co się stanie wkrótce. Na Haiti bazę będzie miało NATO, czyli wojska USA, by stamtą dokonać inwazji 'demokracji i wolności' na Kubę. Jak świetnie się sklada, że właśnie na Haiti przeszedł kataklizm - a może wywołany tą samą bronią, co huragan Katrina?