deweloper

Więcej o:

deweloper

Wypowiedzi na forum o:

deweloper

 • Opinie na temat dewelopera Dom Development

  Interesuje mnie zakup mieszkania od dewelopera. Bardzo podobały mi się z zewnątrz osiedla: Osiedle Piastów, Osiedle Oaza, które zrealizował i zastanawiam się jak wygląda taka budowa ze strony praktycznej, czy kupujący są zadowoleni, czy terminy są realizowane zgodnie z założeniem, czy technologia

 • Akustyka - który deweloper najlepszy

  Witam szukam opinii o deweloperach którzy budują ciche mieszkania (nie słychać sąsiadów).Czy ktoś może polecić dewelopera którego mieszkania są najmniej akustyczne?

 • Uparty deweloper

  Proszę o radę, na potrzeby opisu sytuacji założyłam nowy nick. Chcę kupić mieszkanie na etapie dziury w ziemi. Dwa miesiące temu podpisałam umowę rezerwacyjną, co zagwarantowało mi cenę niższą niż deweloper sprzedaje obecnie. Teraz trzeba podpisać umowę deweloperską. I tutaj zaczyna się problem, bo

 • deweloperzy w Grudziądzu

  Przymierzam się do kupna nowego mieszkania. Ciekawa jestem opinii o deweloperze Stulsz, który stawia bloki na Mieszka I oraz o Osiedlu Staromiejskim. Można im zaufać?

 • Re: deweloper

  Najlepiej jest sprawdzić dewelopera w sieci, wówczas możesz się dowiedzieć wielu rzeczy na temat danego dewelopera. Osobiście mogę polecić Budstol Invest z Bydgoszczy, sprawdzony i godny polecenia deweloper. Ich strona:

 • Deweloper Amaro Investment- sprzedaż apartamentów

  Firma Deweloper Amaro Investment zajmuje się budową domów i apartamentów. Aktualnie Amaro deweloper proponuje swoim klientom kompleks 22 apartamentów w Zielonej Górze. Wszystkie z budynków dewelopera cechuje nowoczesność, przestronność i wysoki standard. Ich lokalizacja również nie jest obojętna.

 • Re: Jakiego dewelopera polecacie w trójmieście ?

  Witam, od siebie mogę dodać, że warto dobrze zapoznać się z deweloperem, jego poprzednimi inwestycjami i opiniami innych. Ja mogę polecić TEXO Deweloper. Mają naprawdę dobrą renomę ;)

 • Re: Jakiego dewelopera polecacie w trójmieście ?

  Ja polecam dewelopera Lokum, buduje głównie po okolicach trójmiasta, więc zależy czy to Ci odpowiada. Jeśli chodzi o jakość wykonania to jest dobrze. Sąsiadów nie słychać, co jest sporym plusem. Ogródki są spore i okolica ładna. Sam dewelopera wydaje się być okej - kontakt był stały i szybk.

 • Sprzedaż mieszkań od Deweloper Amaro Investment

  Deweloper Amaro Investment to firma, która nie tylko buduje domy i apartamenty, ale także zajmuje się kreacją przestrzeni. Aktualnie deweloper proponuje na sprzedaż kompleks 22 apartamentów w budynkach w zabudowie szeregowej, które wyróżnia nowoczesność i wysoki standard. Dodatkowo lokalizacja

 • Re: deweloper

  Sprawdzanie w sieci niewiele da, bo teraz każdy deweloper płaci spamerom za opinie, co zresztą widać na powyższym przykładzie.