apartament

Więcej o:

apartament

Wypowiedzi na forum o:

apartament

 • Chorwacja. Apartamenty na campingach.

  Czy możecie mniej więcej powiedzieć jak wyglądają cenowo apartamenty dla campingach w Chorwacji? Chodzi o takie fajniejsze campingi. Na jaką kwotę za dobę muszę się naszykować w przypadku rodziny 4 osobowej? Opcja bez wyżywienia lub HB? Wiem, że w tym roku z miejscem może być już ciężko, ale myślę

 • Bogate osiedla/Bloki/Apartamenty Katowice gdzie?

  Witajcie. Mam pytanie do was. Gdzie w Katowicach są bogate bloki, apartamenty, czy bogate osiedla. Prosiłbym o informację za co z góry dziękuję.

 • Re: Chorwacja. Apartamenty na campingach.

  melikles napisał(a): > Co to znaczy "apartament na campingu"? Przepraszam za może mało fachowe słownictwo. Chodziło mi o takie murowane większe domki, nie tylko na jednej rodziny. gdzie wykupuje się taki apartament z kuchnią np.

 • Deweloper Amaro Investment- sprzedaż apartamentów

  Firma Deweloper Amaro Investment zajmuje się budową domów i apartamentów. Aktualnie Amaro deweloper proponuje swoim klientom kompleks 22 apartamentów w Zielonej Górze. Wszystkie z budynków dewelopera cechuje nowoczesność, przestronność i wysoki standard. Ich lokalizacja również nie jest obojętna.

 • ReAPARTAMENTY DLA SENIORÓW

  ZNAJOMA WRACA DO Polski z NOWEGO JORKU ZAPLANOWAŁA W STARYM BUD SPRZEDAC SWOJE MIESZKANIE A KUPIC BP PROPONOWANE///TU np APARTAMENT narazie TYLKO ROZMYSLA KOMBINUJE NIE BARDZO JEJ PASUJE BO CÓRKA tam w USA ZOSTAJE

 • Re: ReAPARTAMENTY DLA SENIORÓW

  o laboga mam skrocony na o apartamentach tu -- a_gdyby_tak_nieba_przyblizyc.--marii51

 • apartamenty w Karpaczu

  Hej, ktoś był w Karpaczu oraz decydował się na apartament? Dostaliśmy cynk od znajomych, iż tutaj nie jest źle jednakże sami nie mamy obeznania, znacie może jakieś miejsca?

 • Re: Chorwacja. Apartamenty na campingach.

  Co to znaczy "apartament na campingu"? -- Alan Morgan strawestował trzecie prawo Clarke?a, pisząc ?Każdy wystarczająco zaawansowany troll jest nieodróżnialny od prawdziwego czubka?.

 • apartamenty laguna beskidów

  Witam , czy ktoś coś wie na temat apartamentów nad jeziorem żywieckim ? Bo chce zakupic taki. Chodzi mi o wykonawce i inwestoira , czy warto ?

 • Apartamenty Energ House - nocleg Jasło Hotel

  Zapraszamy Państwa do naszego wyjątkowego obiektu Energy House w Jaśle. Oferujemy noclegi dla pracowników , rodzin , Gości indywidualnych , sportowców , wycieczek czy gości weselnych . Nasz obiekt w cenie pokoju w hotelu oferuje całe mieszkanie z kuchnią oraz łazienką. Nasze apartamenty są w pełni