apartament

Więcej o:

apartament

Wypowiedzi na forum o:

apartament

 • Mieszkania apartamenty dla firm

  Moja firma zleciła mi znalezienie kilku apartamentów na wynajem dla kilku pracowników. Mam dość duży budżet. Szukam takich podobnych apartamentów wysokiej klasy jak na głównie na kierowników oraz dyrektorów mojej firmy. i dla mnie samego. czy są gdzieś jakies apartamenty o tak wysokim standardzie??

 • Rezerwacja apartamentu wakacyjnego

  Zabieram się za rezerwację wakacji 23, pierwszy raz chcemy wypróbować tkz apartamenty. W booking jest podany numer budynku i numer mieszkania. Kto jest osobą wynajmująca w takim wypadku, zarządca całego hotelu (recepcja) czy jakiś właściciel tego mieszkania? Czy rezerwowanie u jakiegoś anonimowego

 • Paulina Smaszcz też sprzedaje, apartament ;)

  Któraś zainteresowana zamieszkaniem w Wesołej i poznaniem uroczej właścicielki? ;) -- Prócz wyższego wykształcenia dobrze byłoby posiadać jakieś średnie wyobrażenie i co najmniej podstawowe wychowanie.

 • Re: opłata za sprzątanie - wynajmem apartamentów

  Bo wtedy dla osób, które są dłużej w apartamencie, jedna noc wychodzi taniej. -- Shake it off, shake it off!

 • Re: opłata za sprzątanie - wynajmem apartamentów

  Moja znajoma ma taki apartament - nawet kiedy ona korzysta (a korzysta bezpłatnie) po wyjeździe musi zapłacić za sprzątanie. Takie są warunki zarządcy , szczególnie jak to apartamentowiec. Jak wynajmujesz mieszkanie od osoby prywatnej, to zwykle tej opłaty nie ma. -- Takimi, jakimi wydają się być,

 • Chorwacja. Apartamenty na campingach.

  Czy możecie mniej więcej powiedzieć jak wyglądają cenowo apartamenty dla campingach w Chorwacji? Chodzi o takie fajniejsze campingi. Na jaką kwotę za dobę muszę się naszykować w przypadku rodziny 4 osobowej? Opcja bez wyżywienia lub HB? Wiem, że w tym roku z miejscem może być już ciężko, ale myślę

 • Bogate osiedla/Bloki/Apartamenty Katowice gdzie?

  Witajcie. Mam pytanie do was. Gdzie w Katowicach są bogate bloki, apartamenty, czy bogate osiedla. Prosiłbym o informację za co z góry dziękuję.

 • Re: Paulina Smaszcz też sprzedaje, apartament ;)

  Taa na pewno ktoś kupujący ten apartament będzie jeździł kolejką ?

 • apartamenty w Karpaczu

  Hej, ktoś był w Karpaczu oraz decydował się na apartament? Dostaliśmy cynk od znajomych, iż tutaj nie jest źle jednakże sami nie mamy obeznania, znacie może jakieś miejsca?

 • Deweloper Amaro Investment- sprzedaż apartamentów

  Firma Deweloper Amaro Investment zajmuje się budową domów i apartamentów. Aktualnie Amaro deweloper proponuje swoim klientom kompleks 22 apartamentów w Zielonej Górze. Wszystkie z budynków dewelopera cechuje nowoczesność, przestronność i wysoki standard. Ich lokalizacja również nie jest obojętna.