wyjazdy

Więcej o:

wyjazdy

Wypowiedzi na forum o:

wyjazdy

 • Wyjazd turystyczny Wlochy

  Jakie sa teraz zasady wyjazdu na wycieczke do Wloch? Czy po powrocie do Polski jest kwarantanna, czy trzeba przed powrotem robic test?

 • Test przed wyjazdem do Włoch.

  Wyjaśnijcie mi łopatologicznie - kiedy i gdzie ja mam go zrobić? W Polsce tuż przed wyjazdem? I liczyć, ze wynik dojdzie do momentu wjazdu do Włoch? I ze będzie negatywny. Liczy się data wykonania testu czy data wyniku? I gdzie zrobię najtaniej?

 • koleżanka na wyjazd sierpień lub wrzesień 50+/-

  Witaj nieznajoma! Chciałabym z Tobą spędzić miło czas spacerując, odpoczywając, śmiejąc się i korzystając z uroków okolicy , do której się wybierzemy. Może to być jakaś miejscowość nad polskim morzem, ale mogę też rozważyć wyjazd do Chorwacji, Austrii czy Szwajcarii. A może Ty masz jakąś ciekawą

 • Kotek, wyjazd, opieka

  Sąsiadka kilka dni temu przygarnęła małego kotka (na oko 2-3 miesięczny) tzn chyba ktoś im go podrzucił. Nie planowała tego ale widocznie los zdecydował inaczej. Jej dzieci które zawsze o kotku marzyły są w nim zakochane. Więc decyzja zapadła i kotek u nich zostanie.No ale jest problem. Za kilka dni

 • Wyjazd - kuszą cenami.

  Zerknęłam dziś z ciekawości na oferty BP. Turcja (wyjazd za tydzień), 7 dni, all, za naszą trójkę - 2,5k. Teneryfa - 4,5k. Gdyby nie strach przed zachorowaniem/zamknęciem granic, to już bym rezerwowała wyjazd. Ehhhh, rozmarzyłam się???.

 • Re: koleżanka na wyjazd sierpień lub wrzesień 50+

  Sierpień lub wrzesień Chorwacja, Austria , Szwajcaria .Kierunek ,który mnie interesuje .Jesienią lub zimą ciepłe kierunki .Jestem z podkarpacia i tęsknie już za wyjazdem .Zapraszam na wspólny wyjazd.

 • Re: Zbieranie na leczenie a zdjęcia z wyjazdów za

  Nie. Nie uważam tak. Choremu dziecku i jego rodzicom (jeśli mogą) wyjazd się należy. Czasem koszt wyjazdu to promil kosztów leczenia i brak tego wyjazdu niczego by nie zmienił. Inną sprawą natomiast jest zasadność samego kosztownego leczenia. Jeśli mam wątpliwości- nie wpłacam.

 • Re: Zbieranie na leczenie a zdjęcia z wyjazdów za

  "Czasem koszt wyjazdu to promil kosztów leczenia i brak tego wyjazdu niczego by nie zmienił" Ale może ktoś, kto wpłacił kasę, sam się przez to pozbawił takiego wyjazdu. Jednak po to,a by to dziecko mogło żyć i być zdrowe, a nie po to, aby pojechało na wakacje zamiast niego.

 • Re: Zbieranie na leczenie a zdjęcia z wyjazdów za

  Nieprawnicy i nielekarze nie jeżdżą do Hiszpanii? Na Wyspy Kanaryjskie na przykład? Bo popularność takich wyjazdów z biur podróży i struktura zawodową wyjeżdżających świadczy o czym innym raczej. Prawda jest taka, że wiemy tylko, że wyjazd był do Hiszpanii i to juz wzbudzą oburzenie, a tymczasem o

 • Atopia/konieczność wyjazdu do ciepłych krajów asap

  Mam córkę chorą na atopowe zapalenie skóry, ostatnio miała olbrzymie pogorszenie (skończyło się szpitalem) i lekarze sugerują wyjazd nad morze śródziemne lub gdzieś gdzie jest sporo słońca. Wszystko pięknie, ale w obecnych czasach.... Orientujecie się, czy można gdzieś wyjechać w przystępnych cenach