wyjazdy

Wypowiedzi na forum o:

wyjazdy

  • Koloryzowanie o wyjazdach urlopowych

    Czy znacie kogoś kto upiększa fakty i przesadnie zachwala swój wyjazd urlopowy pomimo że potem wychodzi że w rzeczywistości wyjazd był słabszy ? Dlaczego ludzie tak robią ? Żeby sąsiadki zazdrościły ? A może sami się na siłę przekonują że skoro się zbyt dużo wykosztowali to świadomość że nie było

  • Wyjazd z osobą mało sprawną

    Podrzućcie jakiś pomysł na wyjazd z kimś kto nie bardzo może chodzić. Żeby było można jakoś fajnie spędzić czas, oderwać się od problemów, ale bez długich wędrówek. Polska i południowi sąsiedzi wchodzą w grę.

  • Nie dla mnie wyjazdy... przez psy

    Tyle co w temacie. Fajnie jest mieć psy, ale każdy wyjazd - o ile w ogóle jest możliwy - wymaga skomplikowanej logistyki. I wiąże się z wysokim ryzykiem, że nic z tego nie wyjdzie. Bo psy i jeszcze porąbana praca męża 😡 Tak się chciałam pożalić, bo pewnie nie uda mi się planowany wyjazd. Nawet ten

  • Cześć piękne 🥰 Samodzielny wyjazd syna

    Witam piękne panie,mój syn wyjeżdża z kolegami pod koniec czerwca na Hel na 5 dni,jedzie ich siedmiu na dwa auta,syn bierze swoje auto będzie kierowcą (od domu będą jechać 5 godzin),syn ma 18 lat,do wyjazdu co raz bliżej a ja już odchodzę od zmysłów jak ja psychicznie wytrzymam i nerwowo,czy wasze

  • Re: Koloryzowanie o wyjazdach urlopowych

    456273 post o cudzych cię cudze wyjazdy trigerują. Próbowałaś coś z tym zrobic?

  • Wyjazd Nawrockiego do Budapesztu wygląda bardziej

    Wyjazd Nawrockiego do Budapesztu wygląda bardziej na wybryk polityczny narowiącego się Nawrockiego niż na normalne wykonanie corocznej formuły polsko-węgierskich obchodów. Tegoroczny Dzień Przyjaźni Polsko-Węgierskiej odbywał się przecież w Polsce, w Przemyślu, więc lot na Węgry nie był koniecznym

  • Re: Koloryzowanie o wyjazdach urlopowych

    Zależy za jaką granicą i gdzie w Polsce. Przecież konkretny wyjazd zagraniczny może być tańszy lub droższy od konkretnego wyjazdu w Polsce. -- Sami Wiecie Kto

  • Re: Koloryzowanie o wyjazdach urlopowych

    Cena biletu to może i cena podróży, ale nie cena wyjazdu. Przecież gdzieś musisz mieszkać, a i jedzenie na wyjazdach często wychodzi drożej, no i atrakcje typu wstępy…

  • Re: Koloryzowanie o wyjazdach urlopowych

    Nie miewam nieudanych wyjazdów, to kwestia nastawienia do życia. Dla mnie ani wczesne wstawanie, ani deszcz, ani spartańskie warunki to nie jest coś co mi psuje wyjazd. -- Sami Wiecie Kto

  • Re: Koloryzowanie o wyjazdach urlopowych

    analoga_niet napisała: > Wychodzę z założenia że w domu też jem czyli cena wyjazdu jest różnica w wydatk > ach na jedzenie która nie zawsze występuje > Poza wakacjami jem głównie posiłki przygotowane w domu, a więc tańsze niz restauracyjne. A na wyjazdach co najmniej główny posiłek dnia