Tajwan

Więcej o:

Tajwan

Wypowiedzi na forum o:

Tajwan

 • Tajwan

  Ciekawe czy Tajwan ma broń atomową... -- extereso napisała: I w ogóle, jesteś kobietą, będziesz miała i > branie i wybór, bądź wymagająca bo prawo popytu i podaży zdecydowanie sprzyja > babkom.

 • Chiny, Tajwan?

  Atmosfera wokół Tajwanu nadal jest bardzo napięta. Władze kraju ostrzegły Chiny, że dokonają ostrzału każdego chińskiego drona, który bez uprzedzenia naruszy ich przestrzeń powietrzną. W ostatnich dniach bezzałogowe jednostki był często widziane na tajwańskim niebie. -- Moje forum:

 • Atak na Tajwan nadchodzi?

  Aż 29 chińskich samolotów wojskowych, w tym bombowców, naruszyło strefę obrony powietrznej Tajwanu. Już trzeci raz w trwającym roku Chińska Republika Ludowa wysyła aktywny sprzęt na granicę, wzbudzając tym samym poważne podejrzenia o chęć ataku na Tajwan -- Moje forum:

 • Tajwan a Chiny

  Rano Pekin przekazał, że rozpoczyna wokół Tajwanu manewry wojskowe. Teraz resort obrony w Tajpej informuje, że chińska armia wystrzeliła 11 pocisków balistycznych w morze, blisko wybrzeży wyspy. -- Moje forum:

 • Red. M.K. o teorii Tajwanu

  Maciej ?Maciek? Kucharczyk 14.04.2023 - Ryzyko katastrofalnej dla nas wojny o Tajwan rośnie. Jednak nie wybuchnie ani teraz, ani z zaskoczenia W dziale interpunkcja czysta sutuacja: nadmiar - niedomiar przecinków 5:6: '...Pomimo regularnie pojawiających się alarmistycznych twierdzeń, wojna Chin z

 • A może jednak chodzi o Tajwan?

  Taka myśl. Rosjanie sami wysadzili rury by oskarżyć Amerykanów. Rozpoczynają wojnę z NATO na Bałtyku. Amerykanie ściągają flotę. W tym czasie Chińczycy będący w zmowie z ruskimi zajmują się Tajwanem. Amerykanie zabierają swoje zabawki na Pacyfik, Rosjanie niszczą resztę rur z gazet oraz europejskie

 • Tajwan i nie tylko

  Jeżeli australijscy żołnierze przybędą walczyć w Cieśninie Tajwańskiej, jest nie do pomyślenia, by Chiny nie przeprowadziły potężnego ataku na Australię i ich bazy wojskowe. Więc niech Australia lepiej się przygotuje na poświęcenie za wyspę Tajwan i Stany Zjednoczone" - brzmi przetłumaczony przez

 • ~~~~ Chiny zaatakują Tajwan ~~~,

  Chińczycy grożą, że ich armia zaatakuje w najbliższy weekend Tajwan. Opublikowano nagranie, na którym widać mobilizację ich żołnierzy podczas ćwiczeń. W konflikt zaangażowało się USA, które sprzeda Tajwanowi sprzęt wojskowy. -- Moje forum: KSIAZKI,MUZYKA ..i Remarque Jeżeli naprawdę nic nie można

 • Tajwan

  Witam, W sierpniu wybieram się na Tajwan. Niewiele mogę znależć informacji na temat tej wyspy. Czy ktoś wie, gdzie na Tajwanie można wypocząć? Gdzie jest tajwański Sopot?

 • Tajwan

  Co może skłonić Chiny do zrealizowania swych gróźb i faktycznej inwazji na Tajwan? Czy Tajwan ma szansę odparcia agresji? Co zrobią USA?