Para ze Śląska miała dosyć narzekań na Bałtyk. Postanowili go "odczarować" za pomocą zdjęć z drona

Agata i Wojtek wciąż słyszeli negatywne opinie na temat polskiego morza. Postanowili, że za pomocą zdjęć odmienią wizerunek Bałtyku. Udało się im?

Do Agaty Logiewy i Wojtka Radwańskiego wciąż dochodziły niepochlebne opinie na temat polskiego morza, dosłownie na wszystko.

Bałtyk "obrywał" za lodowatą wodę, pogodę w kratkę, ciągły problem "parawaningu", wieczne korki na Hel, a nawet... zbyt krótkie zapiekanki we Władysławowie.

- opowiadają.

ZDJĘCIA, KTÓRE SPRAWIĄ, ŻE ZAKOCHASZ SIĘ W BAŁTYKU NA NOWO >>>

Oboje zakochani w polskim morzu, mieli dosyć ciągłych narzekań ludzi. Postanowili coś z tym zrobić i wspólnie wpadli na oryginalny pomysł.

Projekt "Bałtyk"

Zdecydowali połączyć swoją pasję do fotografii i miłość do polskiego morza i przyrody, żeby "odczarować" negatywny wizerunek Bałtyku. Tak narodził się projekt fotograficzny "Bałtyk".

 

Bałtyk z lotu ptaka i nie tylko

Póki co Agata i Wojtek pokazują uroki Bałtyku z lotu ptaka, za pomocą drona. Ale para fotografów ma w planach również zdjęcia z ziemi, wody, a nawet krótkie filmy i filmy poklatkowe.

Naszymi zdjęciami chcemy pokazać, jak tu jest pięknie i że warto tu przyjechać, chociażby dla samych widoków.

I dodają:

Jeśli chociaż jedna osoba oglądając nasze zdjęcia, zdecyduje się na wyjazd nad polskie morze, to będzie to dla nas ogromny sukces.
 

Na co dzień Agata i Wojtek mieszkają na Śląsku. Jaki jest ich najbardziej ukochany zakątek Bałtyku? To Półwysep Helski, którego zdjęcia dominują w projekcie "Bałtyk".

Jest to miejsce, które wyjątkowo nas ujęło i które odwiedzamy najczęściej. Cienki pas lądu, otoczony wodą z każdej strony, małe miasteczka z portami, jedna prosta droga, las i puste plaże. To nasze ukochane miejsce nad morzem.

ZDJĘCIA, KTÓRE SPRAWIĄ, ŻE ZAKOCHASZ SIĘ W BAŁTYKU NA NOWO >>>

Ania i Wojtek mają nadzieję, że dzięki ich zdjęciom polscy turyści zmienią swoje negatywne nastawienia i zaczną mówić o Bałtyku z dumą. Myślicie, że się uda?

Projekt Bałtyk możecie na bieżąco śledzić na Facebooku i Instagramie.

To też cię zainteresuje:

Ludzie nie mogą uwierzyć, że tak wygląda kolejka na Giewont. "Kolejkowicze", "cebulaki", "Janusze turystyki"

Pierwsza w Polsce "szkoła dla stewardess" ruszyła z naborem. Kto może się starać o miejsce? Tylko najlepsi

Pięć rzeczy, które w samolocie dostaniesz za darmo

Więcej o: