Polska turystka żali się na Polaków na wczasach. "Wakacje to czas, gdy każdy chce odpocząć"

Każdy, kto wybiera się na urlop zazwyczaj chce po prostu odpocząć. Niestety podczas wakacji zdarzają się różne nieprzewidziane sytuacje, na które często nie można nic poradzić. Jednym z problemów, z jakim mają do czynienia wczasowicze są... inni wczasowicze.

Wakacje all inclusive to prosty sposób na spędzenie urlopu w komfortowych warunkach, gdzie wyżywienie, napoje, przekąski i dodatkowe usługi są w cenie wyjazdu. Nie trzeba się wtedy przejmować planowaniem posiłków, ani kolejnymi wydatkami na jedzenie. Pozostaje wtedy tylko odetchnąć i rozpocząć błogi relaks. Jak to zrobić, kiedy tzw. święty spokój zostaje zakłócony przez innych rozwrzeszczanych gości hotelowych, którzy podobno też szukają odpoczynku na wakacjach?  

Zobacz wideo Czy po podwyżkach cen biletów taniej podróżuje się pociągiem, czy samochodem?

Zdarza się, że urlopowicze nie dają sobie rady ze swoimi pociechami

Jedna z czytelniczek portalu mamadu.pl podzieliła się refleksją po ostatnim wyjeździe na wakacje all inclusive. Mocno skrytykowała zachowanie innych Polaków na wyjeździe. Zaznacza przede wszystkim, że nie potrafią spokojnie wypoczywać, awanturują się i są agresywni, a przecież 

Wakacje to czas, gdy każdy z nas chce odpocząć.

Prawdopodobnie problem nie dotyczy jedynie polskiej narodowości, ale ludzi, na których akurat trafiła rozżalona turystka. Inne nacje potrafią zachowywać się zdecydowanie głośniej od naszej. Polka głównie zwraca uwagę na ordynarne zachowanie rodaków i ich ciągłe poirytowanie. Poza tym mówi, że niektórzy wczasowicze nie potrafią upilnować dzieci i pozwalają, aby zakłócały spokój sąsiadów.

Niektórzy po prostu nie chcą słuchać krzyków innych wczasowiczów

Wakacje all inclusive kojarzą się z pobytem w hotelu, w którym oprócz jedzenia czeka turystów wiele różnych atrakcji. Zwykle na tego rodzaju wyjazdach są organizowane też m.in. gry i zabawy dla dzieci.  

Wybierając taką formę spędzania urlopu, warto przygotować się na różne nieprzewidziane zdarzenia. Nigdy nie wiadomo, kto będzie wypoczywał obok, dlatego w wielu sytuacjach dobrze jest po prostu zachować zdrowy rozsądek. Jeśli chce się uniknąć hałasu, warto rozważyć zupełnie inną opcję wakacji, np. wyjazd w bardziej kameralne miejsce. Więcej podobnych artykułów znajdziecie na Gazeta.pl

Więcej o: