Niecodzienny widok na pokładzie Ryanaira. Pasażerowie lecący na Ibizę urządzili prawdziwą imprezę

Ibiza może pochwalić się nie tylko piękną pogodą i piaszczystymi plażami, ale i tytułem jednego z najbardziej rozrywkowych miejsc na świecie. Wielu turystów udaje się tam głównie po to, by do białego rana bawić się tam w najlepszych klubach i barach. Jak się okazuje, imprezy czasami zaczynają się... już na pokładzie samolotu.

W jednym z ostatnich instagramowych postów profil Shenanigans Ibiza podzielił się zaskakującym nagraniem z pokładu Ryanaira. Nie jest jasne, czy sytuacja miała miejsce podczas powrotu, czy podróży na hiszpańską wyspę (choć zdaniem niektórych pasażerowie byliby mniej energiczni po zakończeniu wakacji). Z pewnością możemy za to stwierdzić, że nie mogli narzekać na nudę. 

Zobacz wideo Rekiny w popularnych kurortach turystycznych

Urządzili imprezę na pokładzie Ryanaira

Na nagraniu widzimy grupę młodych ludzi tańczących z dłońmi uniesionymi w powietrzu w przejściu między siedzeniami. Pasażerowie energicznie nucili piosenkę "The Girl" autorstwa Kungs vs Cookin' na 3 Burners, podczas gdy kabinę wypełniały różnokolorowe światła rodem z hiszpańskiej dyskoteki.

Internauci byli rozbawieni niecodziennym widokiem. Niektórzy jednak przyznali, że podobny lot byłyby dla nich prawdziwym "piekłem". Jak się okazuje, w trakcie podróży z lub na Ibizę często nie brakuje atrakcji.  

 

Atrakcje Ibizy... w samolocie

Miłośniczka podróży Kinga Szkiert przeżyła lot pełen wrażeń podczas podróży na balearską wyspę. W samolocie była świadkiem kryzysów zakochanych, sprzeczek między pasażerami i hektolitrów alkoholu. Jej zdaniem połowa Polaków na pokładzie "powinna lecieć prosto na izbę wytrzeźwień". 

Z kolei w czerwcu media społecznościowe obiegło nagranie zarejestrowane podczas lotu powrotnego z Ibizy. W samolocie znalazła się spora ekipa wracająca z wieczoru kawalerskiego, która wcale nie zamierzała kończyć zabawy. Na filmie możemy zobaczyć, jak po wylądowaniu jeden z pasażerów wychodzi... ze schowka bagażowego nad siedzeniami. "W jednej minucie jesteś w klubie na Ibizie, a za moment budzisz się w schowku bagażowym Ryanaira" - głosił podpis tiktoka. Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: