Zarezerwował miejsce przy oknie w Ryanairze. Tego jednak się nie spodziewał [WIDEO]

Pasażerowie uwielbiają zajmować miejsca przy oknie. W końcu dzięki temu możemy cieszyć się wspaniałymi widokami przez całą podróż! Jednak okazuje się, że czasami nawet zarezerwowanie siedzenia nie gwarantuje nam tego udogodnienia. Przekonał się o tym Eric, jeden z użytkowników TikToka.

Eric Roberts jest tiktokerem, który, jak sam przyznaje, "opowiada złe żarty w dobry sposób". Internauci uwielbiają jego poczucie humoru, dzięki czemu udało mu zgromadzić się już 532 tys. obserwujących. Obecnie Irlandczyk wypoczywa na słonecznej Ibizie, gdzie wybrał się z linią Ryanair. Przed podróżą zarezerwował miejsce przy oknie, jednak po wejściu na pokład okazało się, że będzie mógł zapomnieć o pięknych widokach.  

Zobacz wideo Twój lot się nie odbył? Co zrobić w takiej sytuacji? Ekspertka wyjaśnia

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zarezerwował miejsce przy oknie. Był w szoku

Na nagraniu widzimy Erica w samolocie Ryanaira. W pewnym momencie mężczyzna zaczepia stewardesę i wyjaśnia, że zarezerwował miejsce przy oknie. Ta jednak wydaje się nie rozumieć, w czym tkwi problem. Następnie tiktoker kieruje kamerę na ścianę, w której powinna znajdować się szyba... ale jej tam nie ma.

Na odpowiedź irlandzkiego przewoźnika nie trzeba było zbyt długo czekać. Ryanair odpowiedział z typowym dla siebie poczuciem humoru. 

Miejsce przy oknie dla twojej wyobraźni

- czytamy. 

Choć nagranie ma typowy dla Erica żartobliwy charakter, to przypadek ten nie był odosobniony. W ubiegłym roku głośno zrobiło się o pasażerce Ryanaira, która poskarżyła się podobną sytuacją na Twitterze. Kobieta opublikowała zdjęcie, na którym można było zobaczyć przestrzeń, z jedynie niewielką szczeliną w drzwiach bezpieczeństwa. Wówczas przewoźnik odpowiedział tym samym zdjęciem, z zaznaczonym na czerwono otworem, co wywołało niemałą burzę w komentarzach.

Miejsca w samolotach bez okien

Nagranie tiktokera dotarło do 3,4 mln użytkowników. Wielu komentujących przyznało, że ich także spotkał podobny problem. Jedna z kobiet przyznała, że mocno zaskoczyła się, kiedy okazało się, że będzie musiała spędzić siedmiogodzinny lot bez widoku na zewnątrz.

Stało się to z moimi dziećmi. Walczyli o miejsce przy oknie, zanim weszliśmy na pokład. Zgadnijcie kto się śmiał ostatni

- napisała kolejna internautka. 

Z kolei inni zauważyli, że problem nie tyczy się jedynie Ryanaira. Wytłumaczyli, że w popularnym samolocie Boeing 737-800 nie znajdziemy okien przy miejscu 10 i 11. Warto o tym pamiętać, przy dokonywaniu kolejnych rezerwacji.