Miał dość upartej współpasażerki. Nagrał wszystko telefonem. Internauci: Wiecznie ten sam problem [WIDEO]

W ostatnim czasie media społecznościowe coraz częściej zalewają materiały przedstawiające podobny problem. Pasażerowie samolotów i pociągów borykają się z osobami, które... siadają na nieswoich miejscach. Tak też stało się i tym razem, jednak podróżny poradził sobie z sytuacją ze stoickim spokojem.

Użytkownik TikToka publikujący pod nazwą "mr_boris_becker" na początku kwietnia podzielił się relacją z jednej z ostatnich podróży. Kiedy wsiadł do pociągu, w środku czekała na niego niemiła niespodzianka. Na zarezerwowanym przez niego miejscu siedziała bowiem młoda pasażerka, której niekoniecznie podobała się wizja przesiadki. Mężczyzna postanowił zarejestrować całe zajście smartfonem.

Zobacz wideo Dlaczego miejsca w pociągu są tak dziwnie ponumerowane?

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zajęła jego miejsce w pociągu

Na nagraniu słyszymy, jak mężczyzna grzecznie wyjaśnia pasażerce, że zajęła jego miejsce. Młoda kobieta początkowo waha się, czy wstać, a po chwili z francuskim akcentem sugeruje podróżnemu, by ten poszukał wolnego siedzenia w pobliżu. Autor filmu pozostaje jednak nieugięty i ponownie zaznacza, że chciałby usiąść na miejscu, które zostało mu przypisane na bilecie.  

Przepraszam, że płacę za swoje miejsce

- napisał w opisie nagrania. 

W końcu podróżna daje za wygraną i niechętnie wstaje, by ustąpić siedzenie. W międzyczasie do rozmowy wtrącają się pasażerki siedzące obok, których zdaniem mężczyzna powinien odpuścić i poszukać innego miejsca. Ostatecznie kobieta zabiera bagaż i z niezręcznym uśmiechem oddala się w przeciwnym kierunku. 

Internauci pod wrażeniem

Nagranie szybko obiegło TikToka i zostało obejrzane już przez prawie 10 mln użytkowników. Wielu komentujących było pod wrażeniem stoickiego spokoju, jakim wykazał się mężczyzna. Skrytykowali nie tylko pasażerkę, ale i dwie kobiety, które wtrąciły się do rozmowy. 

Nie ma mowy, żeby denerwowały się, że prosisz o miejsce, które kupiłeś

- pisał jeden z internautów. 

Najgorsze jak kupujesz specjalnie przy oknie i musisz się prosić o zwolnienie swojego miejsca. I te dyskusje niepotrzebne...

- zauważyła użytkowniczka. 

Wiecznie ten sam problem

- dodała inna. 

Rzeczywiście podobne sytuacje zdarzają się niezwykle często. Niedawno informowaliśmy o innej pasażerce, która usiadła na nieswoim miejscu w samolocie. Po wymianie zdań mężczyzna usiadł tuż za nią i postanowił się zemścić. Przez cały lot kopał i szarpał za jej siedzenie. 

Więcej o: