Sieć hoteli w Niemczech wydaje specjalne "paszporty". Płacisz raz, korzystasz przez miesiąc

COVID-19 odcisnął piętno na branży turystycznej. Mimo że obostrzenia przeciwepidemiczne zostały w wielu krajach poluzowane, wiele ośrodków, a szczególnie tych nastawionych na klienta klasy premium, leczy rany i próbuje stanąć na nogi. Popularna sieć hoteli Achat przygotowała ciekawą ofertę, z myślą o tym, aby w swoje progi przyciągnąć nowych gości.

Więcej informacji o Polsce i świecie przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo "Gdyby nie podwójne łóżko, nie zaszłabym w ciążę", czyli najbardziej absurdalne skargi turystów na biura podróży

Na czym ona polega? Płacisz raz kwotę 389 euro, czyli niecałe 1800 zł, a możesz każdą noc spędzić w innym obiekcie tej marki. W Niemczech sieć hotelowa prowadzi aż 35 hoteli w największych miastach (jeden w Budapeszcie). Można więc zmieniając obiekty, przy okazji poznać kraj naszego sąsiada.

Już od 1 czerwca sieć hoteli zacznie sprzedaż specjalnych "paszportów", które będą ważne od 1 lipca do końca sierpnia. W ramach promocji można będzie spędzić w sumie 31 nocy we wszystkich hotelach niemieckiej sieci. Oferta wydaje się atrakcyjna, ponieważ cena ta obowiązuje również w przypadku noclegu dwójki dorosłych osób z dziećmi. 

Wykopaliska, zdjęcie ilustracyjneZnaleziono szczątki kobiety. Doświadczyła jednej z pięciu kar dla niewolników

Świetna cena, jeśli będziesz miesiąc w podróży

W jednym hotelu można będzie spędzić maksymalnie siedem nocy. To zatem doskonała oferta dla osób, które podczas urlopu lubią być w ruchu i poznawać nowe miejsca. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w cenę wliczony jest wyłącznie nocleg. Za wszelkie inne udogodnienia trzeba uiścić dodatkową opłatę.

Osoby, które zdecydują się maksymalnie wykorzystać ofertę i spędzić miesiąc w podróży, rzeczywiście mogą zaoszczędzić. Wówczas za jeden nocleg w czterogwiazdkowym hotelu zapłacą jedynie ok. 57 zł.

Źródła: fly4free.pl 

RyanairSkandaliczne zachowanie stewarda podczas lotu z Rzeszowa. "Ja też się napiję"

Więcej o: