Pasażer samolotu gołymi stopami obsługiwał dotykowy ekran. Ludzie oburzeni

Do sieci trafiło nagranie, na którym widać, jak podczas lotu pasażer gołymi stopami obsługuje ekran dotykowy, który wisi tuż przed nim. Oburzeni internauci nie zostawili na nim suchej nitki.

Jeden z pasażerów amerykańskich linii lotniczych Delta najwyraźniej zbyt swobodnie poczuł się podczas lotu. Najpierw zdjął buty i skarpety, a później gołymi stopami przewijał filmy na dotykowym ekranie, który wisiał tuż przed nim.

Alafair Burke z Nowego Jorku opublikowała na Twitterze wideo z tego mało przyjemnego incydentu. Jej znajomy, który akurat miał pecha lecieć razem z frywolnie zachowującym się pasażerem, uwiecznił wszystko na nagraniu. Wystarczyła chwila, a film zyskał ogromną popularność i kilkadziesiąt udostępnień ludzi z całego świata.

Internauci oburzeni zachowaniem pasażera

Pod nagraniem od razu posypały się komentarze oburzonych internautów. Część z nich mocno skrytykowała pasażera. Niektórzy zaś całą sprawę obrócili w żart.

To najbardziej niepokojąca rzecz, którą kiedykolwiek widziałem na Twitterze.
Do tej pory dziwnie patrzyłem się na ludzi, którzy w samolotach wszystko wycierali (...). Teraz zdaję sobie sprawę z tego, jak bardzo się myliłem.

Jeden z komentujących przy okazji przypomniał nagranie top modelki, Naomi Campbell. Gwiazda bowiem przed każdym lotem zawsze dezynfekuje swój fotel i jego okolice.

Wśród licznych negatywnych komentarzy pojawił się jeden, w którym internauta zwrócił uwagę na dość istotną kwestię. Zasugerował, że główny bohater nagrania mógł mieć po prostu problemy zdrowotne.

Wszyscy oceniacie po tym, co widzicie. Nikt z was nie wie, czy ta osoba nie ma jakiegoś upośledzenia mięśni, przez które nie może się pochylać i używać rąk. Więcej współczucia

- zaapelował jeden z internautów.

Wiele osób, które lata samolotami, nie mają świadomości, że na pokładzie może za darmo dostać pewne rzeczy. Zobaczcie, które:

Komentarze (23)
Pasażer samolotu gołymi stopami obsługiwał dotykowy ekran. Ludzie oburzeni
Zaloguj się
 • c2u

  Oceniono 15 razy 15

  Biorąc pod uwagę jak wielu ludzi nie myje rąk po wizycie w toalecie, oraz że codziennie dotykamy poręczy, klamek i tym podobnych "brudnych" powierzchni zaryzykowałbym stwierdzenie, że stopy są znacznie bardziej higieniczne niż dłonie.

 • prawdziwy_gonzo

  Oceniono 13 razy 11

  A czy ktoś sprawdził, czy oby ten pan miał ręce?

 • gazeta1960

  Oceniono 11 razy 7

  Dopiero pisaliście o jedynym na świecie polskim drifterze, który nie ma rąk. Czyli radzi sobie STOPAMI i jakoś nikogo to nie brzydzi (np. mechanika, który musi podziałać we wnętrzu samochodu i dotykać różnych urządzeń , które miały kontakt ze stopami kierowcy).
  A poza tym, gdy całujecie swoją żonę po stopach, to też się brzydzicie?
  Dłonie bywają nieporównywalnie brudniejsze, często widzę kogoś, kto wychodzi z kabiny po "ciężkiej pracy" i nie myjąc rąk wychodzi do ludzi.

 • white_lake

  Oceniono 13 razy 7

  internet tylko mnoży głupotę, o o zakład, że to był jakiś niepełnosprawny?

 • malfleur

  Oceniono 5 razy 5

  " frywolnie zachowującym się pasażerem" ...?
  A co to zachowanie ma wspólnego z erotyką?

 • ppo

  Oceniono 5 razy 5

  Stopy akurat są znacznie czystsze niż dłonie. Tak jak deska sedesowa jest znacznie czystsza od klawiatury komputera. Jak coś jest większość czasu w ubraniu (butach), to nie brudzi się tak, jak gołe ręce dotykające bez przerwy wszystkiego.

 • asyndrome

  Oceniono 6 razy 0

  i pewnie miał czystsze stopy niż niejeden z Was śmierdziele

 • sselrats

  Oceniono 4 razy 0

  W skarpetkach nie dzialalo. Ten ekran bez odpinania pasa bezpieczestwa (turbulencje) mozna obslugiwac tylko stopami.

 • andienerven

  Oceniono 6 razy 0

  Niemal z kazdego zakatku pierwszego swiata plyna wyrazy wscieklosci i potepienia. Powinien wplacic 100.000 USD na dowolny NGO zajmujacy sie sprawami mniejszosci.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX