Pasażer samolotu gołymi stopami obsługiwał dotykowy ekran. Ludzie oburzeni

Do sieci trafiło nagranie, na którym widać, jak podczas lotu pasażer gołymi stopami obsługuje ekran dotykowy, który wisi tuż przed nim. Oburzeni internauci nie zostawili na nim suchej nitki.

Jeden z pasażerów amerykańskich linii lotniczych Delta najwyraźniej zbyt swobodnie poczuł się podczas lotu. Najpierw zdjął buty i skarpety, a później gołymi stopami przewijał filmy na dotykowym ekranie, który wisiał tuż przed nim.

Alafair Burke z Nowego Jorku opublikowała na Twitterze wideo z tego mało przyjemnego incydentu. Jej znajomy, który akurat miał pecha lecieć razem z frywolnie zachowującym się pasażerem, uwiecznił wszystko na nagraniu. Wystarczyła chwila, a film zyskał ogromną popularność i kilkadziesiąt udostępnień ludzi z całego świata.

Internauci oburzeni zachowaniem pasażera

Pod nagraniem od razu posypały się komentarze oburzonych internautów. Część z nich mocno skrytykowała pasażera. Niektórzy zaś całą sprawę obrócili w żart.

To najbardziej niepokojąca rzecz, którą kiedykolwiek widziałem na Twitterze.
Do tej pory dziwnie patrzyłem się na ludzi, którzy w samolotach wszystko wycierali (...). Teraz zdaję sobie sprawę z tego, jak bardzo się myliłem.

Jeden z komentujących przy okazji przypomniał nagranie top modelki, Naomi Campbell. Gwiazda bowiem przed każdym lotem zawsze dezynfekuje swój fotel i jego okolice.

Wśród licznych negatywnych komentarzy pojawił się jeden, w którym internauta zwrócił uwagę na dość istotną kwestię. Zasugerował, że główny bohater nagrania mógł mieć po prostu problemy zdrowotne.

Wszyscy oceniacie po tym, co widzicie. Nikt z was nie wie, czy ta osoba nie ma jakiegoś upośledzenia mięśni, przez które nie może się pochylać i używać rąk. Więcej współczucia

- zaapelował jeden z internautów.

Wiele osób, które lata samolotami, nie mają świadomości, że na pokładzie może za darmo dostać pewne rzeczy. Zobaczcie, które:

Zobacz wideo
Więcej o: