Snowboardzista nagrywał swoją podróż samolotem. Nagle kilka rzędów za nim pojawiły się... gołe stopy

Niektórzy odruchowo ściągają buty zaraz po wejściu do samolotu czy pociągu. Z reguły jednak uprzykrza to podróż ich współpasażerom. W takiej sytuacji znalazł się niedawno znany snowboardzista Shaun White, trzykrotny mistrz olimpijski.

Wielbicieli zdejmowania butów w środkach transportu można spotkać na całym świecie. O zjawisku przypomniał niedawno amerykański snowboardzista Shaun White, który nagrał film w trakcie podróży samolotem z Japonii do Stanów Zjednoczonych. 

"Co za obrzydlistwo"

Na filmie złotego medalisty IO widać, jak siedząca kilka foteli za nim osoba oparła nagie stopy o zagłówek. Wygląda to dosyć zabawnie, gorze, że uprzykrza podróż innym. Bose stopy zazwyczaj oznaczają nieprzyjemny zapach.

 

O tym, jaki stosunek do takich zachowań mają inni podróżujący, przypominają komentarze, które pojawiły się pod filmem snowboardzisty:

Ohyda!
Jakie to paskudne!
Co za obrzydlistwo!

Siedlisko zarazków

Zniesmaczenie to jedno, ale osoby, które decydują się na zdjęcie butów w środkach transportu, powinny zdawać sobie także sprawę z tego, że na ich siedzeniach i podłogach znajduje się wiele zarazków, które mogą m.in. wywoływać grzybicę.

Badania przeprowadzone przez Marketplace wykazały, że najbrudniejszymi miejscami w samolotach są te, z którymi najtrudniej jest uniknąć kontaktu, czyli zagłówki. To na ich powierzchni gromadzi się najwięcej zarazków. Bohater filmu, który położył nagie stopy na zagłówku, ryzykował zdrowiem.

Dlaczego ten bilet jest taki tani? Jak oszczędzają tanie linie lotnicze

Więcej o: