Dominikana hotele

Wyjazd na Dominikanę to marzenie wielu osób. Gdy już zaczniemy je spełniać, warto zadbać także o odpowiednie miejsce zamieszkania w trakcie wycieczki. Poznaj ofertę popularnych hoteli na Dominikanie i dowiedz się jakie są opinie turystów na ich temat.

Dominikana hotele: Sheraton w Santo Domingo

Jeden z najpopularniejszych hoteli w stolicy kraju. Ulokowany tuż obok plaży na starym mieście. Goście chwalą przede wszystkim nowoczesne wyposażenie pokoi, czystość, hotelowy bar oraz przyjazną obsługę. Jedną z głównych atrakcji ośrodka jest basen.

Adres:  Av. George Washington 365, Santo Domingo 10207,

Klasa: hotel 4-gwiazdkowy

Dominikana hotele: Vik Arena Blanca w Punta Cana

Jeden z popularnych hoteli w znanej turystycznej miejscowości  Punta Cana. Kompleks ten składa się z kilku niedużych budynków, goście są więc zakwaterowani w domkach.

Osoby, które mieszkały w hotelu chwalą obsługę i dobrą kuchnię. Jedną z atrakcji jest dyskoteka na terenie kompleksu.

Adres: Bávaro, Punta Cana 290217

Klasa: hotel 4-gwiazdkowy

Dominikana hotele: Tortuga Bay Hotel Puntacana Resort & Club w Punta Cana

Luksusowy hotel ulokowany blisko lotniska w Punta Cana. Odwiedzający go goście mogę liczyć na wiele atrakcji - m.in. pole golfowe, spa, jacuzzi, centrum fitness z siłownią. Dodatkowym plusem jest bliskość plaży. Osoby, które mieszkały w tym ośrodku chwalą tamtejszą kuchnię, bardzo dobre warunki mieszkaniowe i przyjazną obsługę.

Adres: Puntacana Resort & Club, Punta Cana 23000

Klasa: hotel 5-gwiazdkowy

Dominikana hotele: Hotel Riu Palace Macao w Punta Cana

Hotel położony w pobliżu licznych lokalnych atrakcji w Punta Cana - takich jak np. pole golfowe. Osoby, które mieszkały w hotelu chwalą przyjazną obsługę z bardzo dobrym angielskim, urozmaicony bufet i dobre wyposażenie pokoi. Niektórzy narzekają jednak na jakość Internetu w ośrodku.

Adres: Playa de Arena Gorda Punta Cana 22000 Bavaro Ostküste

Klasa: hotel 4-gwiazdkowy

Więcej o: