Neapol hotele

Neapol to miasto przygotowane na przyjazd turystów. Znajduje się tu wiele hoteli i hosteli z nowoczesnym wyposażeniem i komfortową lokalizacją. Co ważne, już za kilkanaście euro za dobę możemy zakwaterować się w pobliżu ścisłego centrum. Zobacz, jakie są ceny i opinie na temat kilku najpopularniejszych hoteli w Neapolu.

Neapol hotele: gdzie będzie najtaniej?

W Hotelu Csasnova ceny zaczynają się już od 17.5 euro za dobę. Ulokowany 2.1 km od centrum miasta (Corso Garibaldi 333). Polecany w szczególności dla osób, które jadą do Neapolu w celu zwiedzenia Narodowego Muzeum Archeologicznego - hotel znajduje się w pobliżu tego miejsca.

- Użytkownicy na forach chwalą obsługę hotelu.

- Zaoferowany szeroki serwis i wiele udogodnień - m.in. wifi, telewizja kablowa/satelitarna, bar kawowy.

- Minus: ta część miasta jest dosyć głośna w godzinach wieczorowych i nocnych.

W Hotelu Ginevra możemy zakwaterować się już od 17 euro za dobę. Ulokowany blisko centrum (2.3 km) - dokładny adres: Via Genova 116.

- Szeroki zakres usług i udogodnień - m.in. wifi, TV satelitarna/kablowa, pralnia.

- Minusy: trudno znaleźć parking; wieczorami może być trochę głośno.

W Hotelu Zara ceny są najniższe ze wszystkich wymienionych ofert, gdyż zaczynają się już od 16.5 euro za dobę. Ulokowany 2.1 km od centrum - dokładny adres to: Via Firenze 81.

- Hotel znajduje się blisko dworca kolejowego -  z jednej strony to duże udogodnienie, ale z drugiej ta okolica nie wszystkim się podoba. Zdaniem wielu jest dosyć zaniedbana i sprawia wrażenie niebezpiecznej.

- Goście hotelu uważają, że obsługa jest bardzo miła. Jednak czasami mogą pojawić się problemy ze znajomością języka angielskiego.

- szeroki zakres usług i udogodnień - m.in. wifi, śniadanie wliczone do ceny zakwaterowania, bar kawowy.

Neapol hotele: droższe oferty

Palazzo Caracciolo Napoli - Mgallery Collection to jeden z najnowocześniejszych hoteli w mieście. Zalety miejsca zdaniem gości, którzy go odwiedzili to bardzo przestronne i dobrze wyposażone wnętrza oraz znakomite jedzenie. Jednak obiekcje wśród niektórych może budzić jego lokalizacja - hotel znajduje się blisko dworca kolejowego (Via Carbonara 112). Jednak w przeciwieństwie do wielu innych miejsc w tej okolicy, goście mogą liczyć na spokój i ciszę w godzinach wieczornych. Ceny wahają się w przedziale od 88 do 150 euro za dobę.

Hotel II Convento ulokowany jest w ścisłym centrum Neapolu, blisko głównych atrakcji turystycznych. Dokładny adres to Via Speranzella 137/a. Hotel jest mały (tylko 14 pokoi) i bardzo przytulny. Ceny wahają się od 70 do 160 euro.

La Ciliegina Lifestyle Hotel to nowoczesny punkt w samym centrum miasta, ulokowany blisko głównych atrakcji turystycznych. Dokładny adres to Via P. E. Imbriani 30. Użytkownicy chwalą to miejsce za nowoczesne wyposażenie, przestronne pokoje i doskonałe jedzenie. Ceny wahają się w przedziale od 140 do 240 euro.

Włochy sfilmowane przy pomocy drona. Piękne zabytki i krajobrazy

Więcej o: