niepełnosprawni

Więcej o:

niepełnosprawni

Wypowiedzi na forum o:

niepełnosprawni

 • Co Kaczyński ma do zaoferowania niepełnosprawnym?

  Pytanie jak w tytule. Jak to jest, że jednemu w miarę zdrowemu niepełnosprawnemu co miesiąc te 500+ leci jakby z nieba, a drugi (bardziej chory i potrzebujący) musi (przykład z zeszłego tygodnia) własną lodówkę zastawić, żeby jednorazowo mu tyle wpadło? Co by nie mówić o p. Iwonie Hartwich (bo nie

 • Re: Niepełnosprawni to wysłannicy Boga.

  W tradycji prawosławnej człowiek niepełnosprawny umysłowo, czyli po prostu obłąkany, był uważany za świętego. Określano takiego słowem "jurodiwyj". Niepełnosprawni fizycznie też w wielu kulturach bywali szanowani. Rozmaici wróżbici często bywali niewidomi.

 • Asystent Niepełnosprawnej Kobiety

  Znam i rozumiem potrzeby niepełnosprawnych kobiet - jak duże napięcia przeżywają i jak bardzo przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu. Pomagam w ich rozładowaniu, przy zachowaniu delikatności higieny i dyskrecji. Po więcej informacji udzielam w prywatnej wiadomości.

 • Re: Niepełnosprawni to wysłannicy Boga.

  horpyna4 napisała: > W tradycji prawosławnej człowiek niepełnosprawny umysłowo, czyli po prostu obłą > kany, był uważany za świętego. Określano takiego słowem "jurodiwyj". > > Niepełnosprawni fizycznie też w wielu kulturach bywali szanowani. Rozmaici wróż > bici często bywali niewidomi. Pracowałem z

 • PO a niepełnosprawni - propozycje

  Co PO proponuje tym osobom? I nie, nie tylko "opiekunom", ale także samym niepełnosprawnym.

 • Re: niepełnosprawne dziecko a praca zawodowa

  Ale dlaczego myć kible? Moze byc asystentką osoby niepełnosprawnej.

 • Re: niepełnosprawne dziecko a praca zawodowa

  Możliwe, że pobiera rentę na niepełnosprawne dziecko, i wówczas nie można podjąć pracy zawodowej, bo ja ci zabiorą. I to głównie powoduje, że matki dzieci niepełnosprawnych nie podejmują pracy. Pewnie mogłaby gdzieś się zatrudnić, chociaż na pół etatu, ale wówczas straci rente. Jest to bez sensu.

 • Re: niepełnosprawne dziecko a praca zawodowa

  No o zdrowie żony modlić się nie trzeba - jak rozumiem mąż z palcem w nosie ogarnie pracę, niepełnosprawne dziecko, dom i chorą żonę

 • Re: niepełnosprawne dziecko a praca zawodowa

  hanusinamama Re: niepełnosprawne dziecko a praca zawodowa 13.04.23, 19:59 No w sumie trudno wymagać więcej w od osoby która zarabia an to wszystko.

 • Re: niepełnosprawne dziecko a praca zawodowa

  felis.viridis napisała: > Czasem też. Zależy, jakie stanowisko i zakres obowiązków. Ofert jest do wyboru > do koloru. Poszukaj sobie wątku matki syna niepełnosprawnego, która próbowała wrócić do pracy.