nagość

Więcej o:

nagość

Wypowiedzi na forum o:

nagość

 • Re: Magia nagości - czy ktoś oglądał?

  Dzień dobry, piszę o pracę licencjacką o programie "Magia nagości. Polska". Bardzo zachęcam do wypełnienia ankiety dotyczącej odbioru programu, zajmie to tylko parę minut :) Z góry bardzo dziękuję!

 • Re: Magia nagości- Szok!- Kto to w ogóle ogląda?

  Bzdury. Wstyd przed nagością jest konstruktem wyłącznie kulturowym, a nie żadnym "wpisanym w ludzką naturę". I nie ma nic wspólnego z moralnością, no chyba, że moralność postrzega się jako zbiór zasad uwarunkowanych kulturowo.

 • Re: Magia nagości- Szok!- Kto to w ogóle ogląda?

  Są ludzie i to wcale nie lekarze, na których nagość nie robi mrowiącego wrażenia, bo się jej przez parę lat obowiązkowo, codziennie, naoglądali w różnych wariantach, starych, młodych, w męskiej wersji, różnie reagujących na wgapianie się w ich nagie ciało.

 • Wasz stosunek do nagości

  Temat nagości wciąż budzi kontrowersje. Szczególnie jeśli chodzi o podejście do niej rodziców. Oswajać dzieci z nagością czy nie? No więc, jak to jest? Czy nagość kojarzycie wyłącznie z seksem? Czy zarezerwowana jest tylko dla partnera? Czy jednak uważacie, ze nagość w rodzinie - przy dzieciach,

 • Nagość

  Od zawsze, a już na pewno od narodzin mojego dziecka nie ma u nas w domu krycia się z nagością. My oboje śpimy nago, bo tak jesteśmy przyzwyczajeni. Rano, kiedy młoda wstaje pakuje nam się do lóżka i jakoś nie zakrywamy naszych stref intymnych. Ona do tego przywykła. Nie zwraca specjalnej uwagi na

 • Re: Magia nagości- Szok!- Kto to w ogóle ogląda?

  dlatego powinny zostać zakazane, bo do niczego dobrego nie może doprowadzić zjawisko, które jest sprzeczne z ludzką natura. A w ludzka naturę jest wpisany jest tak naturalny wstyd przed nagością i postrzeganie drugiego przedmiotu podmiotowo jako osoby z cechami psychicznymi i wartościami, a nie

 • męska nagość w teatrze

  Witam, piszę mgr o męskiej nagości w teatrze. Czy mogłabym prosić o tytuły sztuk (najchetniej aktualnie granych) w których można zobaczyć aktorów (mężczyzn) nago. Dziękuje.

 • nagość a erotyzm

  jak sądzę nagość jest odwrotnie proporcjonalna do napięcia erotycznego. To co rozgrywa się między kobietą i mężczyzną jest energią której związek z nagością jest wątpliwy znikomy. Wiele wyraża ciało jego mowa subtelne energie które wydziela. Z obserwacji samego siebie w relacjach erotycznych i

 • Męska nagość to przesada

  Pokazywanie jej w teatrach, filmach, w publicznych miejscach w postaci rzeźby, obrazu, tzw. instalacji artystycznej to przesada. Zawsze wmawia się ludziom, że to wszędzie są gołe baby, ale nigdy nie pokazują warg sromowych, natomiast męska nagość zawsze jest ,,uwieńczona,, pokazaniem genitaliów.

 • Nagość ogrodowa

  Był już wątek o nagości plażowej i basenowej. Czas na ogrodową. Czy raziłby Was widok sąsiadki w stringach do stroju kąpielowego lub topless, paradującej tuż za płotem?