małżeństwo

Więcej o:

małżeństwo

Wypowiedzi na forum o:

małżeństwo

 • Zakup nieruchomości w małżeństwie

  Czy bardzo problematyczny jest zakup nieruchomości (mieszkania) w małżeństwie (bez odrębności majątkowej) tak, żeby np. 80% należało do żony a 20% do męża? Wiem, że pytanie do prawników (notariuszy), ale może ktoś się orientuje w temacie.

 • Boom na małżeństwa mieszane w Turcji.

  Na jedno małżeństwo Turczynki z obcokrajowcem przypada aż 4-5 takich związków Turków. Mężczyźni w Turcji mogą dziś w kobietach przebierać ze względu na liczne turystki i migrantki z innych krajów muzułmańskich. Syryjki, Marokanki, Rosjanki, Niemki, Ukrainki czy Iranki stanowią dziś sporą konkurencję

 • Polisacharyd życie dla małżeństwa

  Szukam polisy na życie dla małżeństwa. Jesteśmy bezdzietni. Chcemy się ubezpieczyć na jednej polisie razem, tak żeby chroniła i mnie i męża. Jesteśmy po 40-stce. Przejrzałam net ale nie znalazłam nic godnego uwagi. Gdzie szukać?

 • Konstytucja PL nie zabrania małżeństw jednopłciowy

  Konstytucja PL nie zabrania małżeństw jednopłciowych - tak orzekł naczelny sąd administracyjny, jednocześnie oddalając transkrypcję małżeństwa zawartego w Portugalii. "HISTORYCZNE ORZECZENIE NACZELNEGO SĄDU ADMINISTRACYJNEGO W SPRAWIE MAŁŻEŃSTW JEDNOPŁCIOWYCH W sprawie legalizacji naszego małżeństwa

 • Re: Białe małżeństwo.

  W jakim sensie? Ja wiem co to znaczy, ale jak świecko to się rozbierze to małżeństwo jest zwykłą czynnością prawną i nijak ma się do zagadnienia seksu. Najprostszy przykład: wdowiec i wdówka w tak podeszłym wieku, że seks już, powiedzmy delikatnie - nie interesuje.

 • A jak zarobić 45.000 w małżeństwie już było?

  Nieocenione małżeństwo ?? znalazło sposób na... no właśnie nie wiem na co. Wiem za to, że 1. Nie chciałabym za męża kogoś kto musiałby mi cokolwiek płacić, 2. Skad się biorą takie pomysły "terapeutyczne"? 3.Wiem, że nie wiem skąd on ma takie pieniądze do rozdawania lekką ręką .

 • Udane małżeństwa bez dzieci. Ile znacie?

  Nie będziemy z mężem mieli dzieci. Chcieliśmy, ale stan zdrowia nam nie pozwala. Ile znacie udanych małżeństw bez dzieci? Co sprawia, że to małżeństwo jest udane? My po ślubie jesteśmy kilka lat, ale znamy się kilkanaście. Czuje, że wkrada się rutyna :(

 • Prezenty ? -starsze małżeństwa

  Jestem ciekawa jak to jest u was z prezentami po 25 ,30 latach małżeństwa. U nas jest tak dopóki w domu są dzieci to dajemy dzieciom prezenty .Sobie mąż żona nie bardzo. Jakoś nie myślimy o tym. Na bieżąco kupujemy dla siebie to co potrzebujemy. Zawsze po świętach sobie coś kupię. Jak spotkam coś

 • Otwarcie o unieważnieniu małżeństwa...

  lat, którzy z reguły szybko się orientowali, że coś jest bardzo nie tak, a jednak trwali w małżeństwie. "Dla dobra dzieci", dlatego, że ? szczególnie w kobietach ? jest dużo strachu, "jak ja sobie sama poradzę", oraz obawy, "co ludzie powiedzą".

 • Re: czarna przepaść-małżeństwo

  W moim małżeństwie najgorzej układało się jak nasz syn był mały. Zmęczenie, wymówki itp. Z czasem było coraz lepiej. W tym roku mija 19 lat naszego małżeństwa i jest super. Nie rezygnuj zbyt łatwo.