Mówią sobie "tak"... na lotnisku. Zakochani mogą pobierać się w najlepszym porcie lotniczym świata

Zakochani udają się na lotniska z różnych powodów. To właśnie stamtąd wyruszają w podróże poślubne, a także wycieczki z okazji ważnych rocznic lub walentynek. Jednak niektórym przyświeca zupełnie inny cel. Jeden z portów lotniczych zaprasza do siebie pary, które chciałyby... zawrzeć związek małżeński na terminalu.

Lotnisko Changi w Singapurze, które samo określa się "miejscem docelowym samym w sobie" od wiele lat uznawane jest za najlepszy port lotniczy na świecie. Nic w tym dziwnego - tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Pasażerów zachwyca niezwykły 40-metrowy wodospad, kino, ogród motyli, a także setki punktów sprzedaży i restauracji. Chętni mogą także pobrać się w jednym z tamtejszych romantycznych wnętrz.  

Zobacz wideo Błędy w makijażu ślubnym. Czego unikać, by wymarzony make-up nie okazał się katastrofą?

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Wymarzony ślub na lotnisku

Zakochani mogą wybierać spośród pięciu miejsc specjalnie przygotowanych do świętowania wyjątkowych okazji. Pierwszym z nich jest Cloud9 Piazza, które idealnie sprawdzi się dla par marzących o niepowtarzalnym weselu. Przestrzeń znajduje się na najwyższym poziomie lotniska, gdzie można celebrować w otoczeniu majestatycznego wiru deszczowego i bujnej przyrody. 

Osoby, które myślą o bardziej kameralnej uroczystości, mogą zarezerwować Jewel Changi, czyli prywatny apartament z widokiem na leśną dolinę. Na pary oraz ich gości czeka tu otwarty balkon, idylliczne widoki na bujną zieleń oraz przytulne wnętrze. 

Bogata oferta singapurskiego lotniska

Kolejnym miejscem, które z pewnością zachwyci wszystkich uczestników jest zlokalizowany na piątym piętrze Canopy Park. Malowniczy ogród położony pod szklanym dachem, trzymetrowy łuk kwiatowy, a także mnóstwo zieleni to doskonałe tło do zorganizowania uroczystej ceremonii. 

W ofercie znajduje się również Hub & Spoke z romantycznym ogrodem na świeżym powietrzu, tuż przy Terminalu 2. Z kolei jeśli planujecie świętować po ślubie (lub chcecie zorganizować ceremonie parzenia herbaty), świetnie sprawdzi się do tego apartament Jewel - niewielki, ale nowoczesny salon z luksusowymi meblami dla maksymalnie 20 gości. 

Więcej o: