Gaza

Wypowiedzi na forum o:

Gaza

 • Chrześcijański szpital w Gazie

  Izrael ??właśnie zbombardował SZPITAL CHRZEŚCIJAŃSKI w Gazie. Według doniesień setki osób zginęło w wyniku nalotu. NIE było żadnego wcześniejszego ostrzeżenia. Wśród zabitych jest wiele dzieci.

 • Re: Strefa Gazy

  dybusia napisała: > Palestyńczycy się bronią,żydzi mordują Palenie dzieci żywce, gwałcenie kobiet to 'OBRONA'? Aha... Aha... > Hamas to ruch oporu przeciw okupacji strefy Gazy Strefa Gazy nie jest okupowana od 2005 roku. Faktoodporność level master.

 • Re: Strefa Gazy

  Izraelskie wojsko zintensyfikowało swoje ataki na środkową i południową Strefę Gazy, co stanowi najzacieklejszy atak od rozpoczęcia ataku dwa miesiące temu. Bezlitosne bombardowania obejmują masowe naloty i ostrzał artyleryjski, skupiające się na obszarze, który wielokrotnie był najbardziej

 • Re: Strefa Gazy

  Gaza. Wg lok info: Izrael zabił prof. Refaata al-Areera, jednego z najwybitniejszych pisarzy, poetów i działaczy społecznych w Gazie, Zginął w nalocie na dom jego siostry, w wyniku którego zginął także jego brat, siostra i jej czwórka dzieci?

 • Re: Strefa Gazy

  Egipt też okupuje Gazę? Ich bariera wchodzi na 30 m. pod ziemię.

 • Re: Strefa Gazy

  napisała: > dybusia napisała: > > Fakty są takie ,że żydzi tłuką cywilów ,kobiety i dzieci. > > A kogo 'tłuką' Palestyńczycy? Marsjan? Może? Izraelskie wojsko zintensyfikowało swoje ataki na środkową i południową Strefę Gazy, co stanowi najzacieklejszy atak od rozpoczęcia ataku dwa miesiące temu.

 • Ewakuacja płn Gazy w praktyce

  Które to ematki krzyczały, że przecież to żaden problem przenieść się z północy na południe Strefy Gazy? Dziś Izrael ostrzelał miasta na południu, w tym (znowu!) Ramah - miasto graniczne z Egiptem, które jest jedynym miejscem transferu pomocy humanitarnej. Dodatkowo ostrzelano grekokatolicki

 • Re: Strefa Gazy

  w 2007 roku Izrael nałożył blokadę powietrzną ,lądową i morską .Strefę Gazy otaczją płoty betonowe i druty kolczaste.To nie jest okupacja?Określa się je jako największe więzienie na świeżym powietrzu.Mało?

 • Re: Strefa Gazy

  Hamas jest odszczepem bractwa muzułmańskiego, które dało Egiptowi wielokrotnie do wiwatu. W ciągu pierwszych lat po rozwinięciu się tuneli Egipt zaczął te prowadzące na jego teren niszczyć, a kiedy przez tunel przeleźli mu terroryści i zabili 30 żołnierzy na Synaju już nie tylko zaczął je zatapiać -

 • Re: Strefa Gazy

  ?Co powinniśmy zrobić? utonąć? popełnić zbiorowe samobójstwo, czy tego właśnie chce Izrael?? Takie są uczucia wyrażone przez dr Rafaata al-Araeera w związku z ohydnymi zbrodniami popełnionymi przez Izrael przeciwko Palestyńczykom w Gazie. Niech dr Rafaat spoczywa w pokoju.