Gaza

Więcej o:

Gaza

Wypowiedzi na forum o:

Gaza

 • Pinokio pokaż kontrakty na norweski gaz

  Pinokio pokaż kontrakty na norweski gaz. Świetne wystąpienie Nitrasa: -- Chiński filozof Sun Tzu: ?Zbuduj dla wroga złoty most, po którym może się wycofać?.

 • Gaz

  Putin zakreca kurek z gazem dla Polski, Litwy i Bulgarii. Polska czerpie rosyjski gaz z gazaciagu Jamal, ktory idzie przez Bialorus, Polske az do Niemiec. Czy ktos mi moze wytlumaczyc jak takie odciecie dostaw moze technicznie wygladac? Zamkna kurek na granicy polsko-bialoruskiej? I jak go potem

 • Minister Moskwa: płacenie za gaz w rublach może sk

  Minister Moskwa: płacenie za gaz w rublach może skutkować powstaniem długu wobec Rosji Komentarz: Pani minister Anna Moskwa nie wie o czym mówi, gdy twierdzi, że "Płacenie za rosyjski gaz w

 • Wodór musi zastąpić gaz ziemny. Będzie to

  z korzyścią dla klimatu i dla zaglodzenia kacapów. Do elektolizy zielonego wodoru należy użyć prądu ze słońca i wiatraków. Dzisiaj gaz ziemny kosztuje 120 Euro za MWh. Natomiast wodor z wiatraków kosztuje 70 Euro za MWh, a ze słońca 100 Euro. Gdy nie ma wiatru i słońca to należy spalać wodór. --

 • Jeszcze drozszy gaz i ropa?

  Jak podejrzewam gaz i benzyna znow podrozeje w Europie bo zebrali sie i ustalili ze beda wysylac z US. Stawiam na to ze te dalsze sankcje, ktore Biden zapowiada to zaprzestanie zakupow ropy i gazu w Rosji? A jak wy sadzicie? (Nie wkleje cytatu bo nie wolno)

 • USA importuje gaz i ropę z Rosji. My nie możemy

  a nam sprzedają gaz z USA. heh. Czyli kupujemy gaz z Rosji który oni sprzedają nam , który jedzie dookoła globu. Jeszcze jakieś pytania na temat naszej polityki wschoniej?

 • Kupujmy amerykański gaz w imię solidarnosci

  Z Ukraina. Mam takie pytanie. Czy w imię solidarnosci z Ukraina USA sprzeda Europie gaz po cenach rosyjskich? Czy obecnych rynkowych po wykluczeniu Rosji z rynku? USA jakikolwiek by nie robiło interes zawsze przedstawia to jako działalność humanitarna. A na czym polega solidarność z Ukraina skoro

 • Amerykasnki gaz - to przejsciowosc

  napisała: > Daj sobie spokój z Norwegią. Przecież pisi załatwili kontrakty prawie za darmo na amerykański gaz. nadwyzki amerykanskiego gazu sa przejsciowe - i wystarcza ma kilka, gora kilkanascie lat potem ten gaz bedzie potrzebny im samym.

 • Re: Niedźwiedź podobno gaz zakręcił

  Taaaa kupuja ruski gaz przez europejskich posrednikow , znaczy nie ruski? Tak samo jak my moze cos dostaniemy od niemcow to nagle wtedy juz nie jest to ruski gaz?

 • Re: Amerykasnki gaz - to przejsciowosc

  Najbardziej dziwi mnie to, że sprzedają ten gaz po cenach rynkowych;) Nie chcą pomóc w wprowadzaniu embargo na ruski gaz? -- Chiński filozof Sun Tzu: ?Zbuduj dla wroga złoty most, po którym może się wycofać?.