daleko

  • Weekend z Guinnessem

    Weekend z Guinnessem

    W tym roku Guinness kończy 250 lat. Tym bardziej więc warto wybrać się do Dublina właśnie teraz!

    kasiai,
  • Rio - plaże i samba

    Rio - plaże i samba

    O pięknym położeniu Rio, nie trzeba wiele pisać. Jedno jest pewne - w Rio de Janeiro nie należy nastawiać się na chodzenie po muzeach

    kasiai,
  • Zalicz Santorini

    Zalicz Santorini

    Claim to fame: Najbardziej romantyczne miejsce na Ziemi. Najpiękniejsze zachody słońca.i rzeczywistość: Santorini jest niezapomniane, majestatyczne i pełne...

    kasiai,
  • Zgub się w Tallinie

    Zgub się w Tallinie

    Do Tallina nie trafiają przypadkowi turyści, szukający taniej rozrywki, nie latają tam tanie linie. W Krakowie pełno brytyjskich szaleńców, a Tallin żyje sob...

    kasiai,
  • Acapulco - szaleńcy na klifach

    Acapulco - szaleńcy na klifach

    Najsławniejszy kurort w Meksyku to nie tylko plaża, hotele i drinki. Najlepsze w Acapulco są pokazy skoków na La Quebrada.

    kasiai,
  • Sztokholm - love boat i skandynawski styl

    Sztokholm - love boat i skandynawski styl

    Nieważne, czy przyjeżdżasz tutaj po to, żeby podziwiać architekturę, muzea, skandynawski styl, żeby się zgubić w uliczkach, czy może po zakupy i dobrą zabawę...

    kasiai,
  • Karnawał z Chrystysem w tle

    Karnawał z Chrystysem w tle

    Słynny Jezus Zbawiciel nie jest obcy nikomu, kto choć raz widział choć minutę brazylijskiego serialu. O pięknym położeniu Rio, nie trzeba wiele pisać. Jedno...

    kasiai,
Wypowiedzi na forum o:

daleko

  • najprawdziwszy dalszy ciąg przygód wiedźmina

    w wątku "jedyny prawdziwy dalszy ciąg przygód wiedźmina" została przekroczona dozwolona ilość postów, niniejszym otwieram więc nowy

  • Wstajesz i co dalej?

    Co robisz, gdy otwierasz oczy? Jesteś w stanie prześledzić swoje kroki w pierwszej godzinie po przebudzeniu? Macie jakieś stałe rytuały? Wstajesz, dreptasz do łazienki na siku i... co dalej? Kawa od razu czy najpierw prysznic? Wcielisz łóżko? Ubierasz się? Telefon do ręki czy omijacie go szerokim

  • Mineło 60 dni i co dalej?

    No własnie co dalej, jak potocza sie sprawy na Bliskim Wschodzie i Stanach? -- ------------------------------------ WYŁĄCZ TV - WŁĄCZ MYŚLENIE CHROŃ SIEBIE,TWÓJ MAJĄTEK I RODZINĘ GŁOSUJ ODPOWIEDZIALNIE

  • Jak daleko...?

    "Złodziej zostawia kartkę papieru za tylną szybą lub pod wycieraczką auta zaparkowanego na zatłoczonym parkingu. Kierowca rusza, zauważa nietypowy element i zatrzymuje się, by go usunąć. Wysiada z samochodu, często zostawiając silnik włączony i drzwi otwarte. A to wystarcza, by ktoś w kilka sekund

  • Na wazelinie juz niejeden daleko zajechal

    opa34 napisał(a): > Ta wancka narazie tylko wazelinuje 80 letniego idioty Na wazelinie juz niejeden daleko zajechal. czyli wrozysz mu niezla przyszlosc ? - slusznie czynisz.

  • "Co będzie dalej", czyli żizń w sowku versus USA

    Trudno o lepsze zestawienie. Dwa niewątpliwie romantyczne filmy oddają wszystko. Całą różnice między Ameryką, a matuszką sowkową. Wprawdzie USA nie jest ostatnio z mojej bajki, ale obejrzałem do optymistycznego finału, jak Meg Ryan odlatuje do Bostonu do córki, obiecująco machając do (potencjalnego)

  • Co dalej..... Bardzo proszę o radę.

    . Zastanawiam się tylko czy mam prawo kierować się tylko tym co ja czuję (zawiedzione i zdradzone zaufanie, brak więzi jakiejkolwiek). Co do dzieci starsze jest już na bardzo rozumne i samo wyciągnęło wnioski, gorzej z młodszym, które jest pod ogromnym wpływem ojca. Manipuluje nim, bawi się i spędza

  • OT - no i co dalej?

    To ostatni taki transport. Tankowiec z Kataru dotarł do Polski. Co dalej z dostawami gazu? komu podziekowac?

  • chyba tolerancja tak daleko jeszcze nie poszla ?

    bbuldog napisała: > Wreszcie prezes PIS będzie mógł wyjść za mąż. chyba tolerancja tak daleko jeszcze nie poszla ? - by mogl wziac slub z wlasnym kotem ?

  • I dalej nie rozumiem...

    a_iii_ty napisał: > Kochasz siebie? - NIE. Staraj sie zroumiec moj wstepny tekst. Popelniasz ten sam blad jak 99.99% ludzkosci. - wyjasnij mi jaki, bo dalej nie rozumiem.