bagaż rejestrowany

Więcej o:

bagaż rejestrowany

Wypowiedzi na forum o:

bagaż rejestrowany

 • co w bagażu rejestrowanym

  Witam mam pytanie jw czy w bagażu rejestrowanym można przewozić kosmetyki tj szampon do włosów, żel pod prysznic czy mleczka do opalania w normalnych sztandarowych butelkach czy też jest ograniczenie jak w bagażu rejestrowanym tj 100 ml? czy można przewozić w bagażu rejestrowanym nóż do chleba??

 • bagaż rejestrowany

  witam,czy w bagażu rejestrowanym można przewiezc akumulatory litowo-jonowo-kadmowe do urządzeń typu:dziękuje wiertarka, stronach lini lotniczych zabroniony jest tylko przewóz akumulatorów samochodowych.

 • Plecak jako bagaż rejestrowany

  Czy można miec plecak jako bagaż rejestrowany? czy robia jakies problemy?

 • bagaż rejestrowany

  witam,mam pytanie,może ktoś wie.Lecimy w pięciu,bagaż wykupiliśmy na trzech.Okazuje się teraz,że musimy coś dodatkowo ze sobą zabrać.Czy w tej chwili,miesiąc przed wylotem,mogę dokupić w cenie jak przy rezerwacji dodatkowy bagaż rejestrowany tzn za dwie osoby?czy załatwię to telefonicznie,czy na

 • nabój gazowy w bagażu rejestrowanym

  witam, czy do bagażu rejestrowanego mogę spakować nabój gazowy do kuchenki ? przykładowy nabój tutaj:

 • Ryanair bagaż rejestrowany tylko w 1 stronę

  Jakiś czas temu kupiłam bilety na lot Ryanairem. Teraz chciałabym dokupić bagaż rejestrowany, ale tylko w jedną stronę. Czy to jest w ogóle możliwe?? Jak robiłam rezerwację, to szczerze powiem, że nie widziałam takiej opcji, aby móc wykupić bagaż rejestrowany tylko w jedną stronę. Proszę o pomoc.

 • Limit wymiarów bagażu rejestrowanego

  Kojarzycie może jak linie lotnicze podchodzą do nieco przekroczonych wymiarów bagażu rejestrowanego (chodzi mi nie o wagę, ale wymiary wysokość, szerokość, głębokość)? Konkretnie Air France - na swojej stronie podają limit standardowo 158 cm, a ja mam walizkę, która ten limit trochę przekracza (tzn.

 • Leki w bagażu rejestrowanym

  Witam, planuję lot do Turcji na tydzień, ze znajomymi. Chciałbym zabrać ze sobą generyk viagry, super kamagrę, 1 małe opakowanie na użytek własny. Takie leki w Turcji są dostępne bez recepty (OTC) więc tam na lotnisku nie powinno być z tym problemu ale jak będzie u nas przy odprawie, czy mogę

 • Wizz Air bagaż rejestrowany

  Lecę tymi liniami pierwszy raz i zaskoczyła mnie informacja że w bagażu rejestrowanym nie można przewozić płynów. Problem w tym że chcę w prezencie wziąść butelkę nalewki własnego wyrobu. Przy lotach innymi liniami nie miałem tego problemu. Czy zmieniły się przepisy?

 • Bagaż rejestrowany

  Lecę tanimi liniami z przesiadką ( Londyn Stansted) z 3 godz. zapasu. Czy mając bagaż rejestrowany, a jednocześnie problem ze zdążeniem na kolejny samolot mogę nie odebrać bagażu tylko zgłosić się po niego w drodze powrotnej, jak np. po zagubiony. Rozważam wszelkie ewentualności- zabierać bagaż czy