ubezpieczenie

Więcej o:

ubezpieczenie

Wypowiedzi na forum o:

ubezpieczenie

 • Indywidualne ubezpieczenie na życie

  Pewnie większość z Was ma. Duża część z Was w pracy. Ale czy ktoś ma indywidualne i mógłby się podzielić gdzie posiada ubezpieczenie? A może ktoś podpowie gdzie się NIE ubezpieczać. Wszelkie informacje mile widziane.

 • Tańsze ubezpieczenie o 150 zł

  Tańsze ubezpieczenie o 150 zł. Ja za Opla zapłaciłem 426 - 150 z bonusu, czyli 276 za rok. Dzięki mojemu linkowi ubezpieczenie tańsze o 150 zł Zapraszam i dziękuję jak ktoś skorzysta.

 • Ubezpieczenie a covid.

  Mam pytanie. Czy jeśli umiera ktoś na covid to jka się to ma do ubezpieczenia na życie. Słyszałam, acz nie wiem czy to informacja pewna, że z racji że to nowa choroba ubezpieczenie na życie jej nie obejmuje. Czyli jeśli się płaci składki i zejdzie? Orientuje się jak to jest?

 • Covid i kwota ubezpieczenia

  tam a ten ktos sobie mogl go zrealizowac jakby to byl czek na niego. Dlaczego wyslai czeki? A chyba dlatego ze na koncie ubezpieczenia nie mam zarejestrowanego banku do platnosci - tylko karty kredytowe. Gdybym mial bank i uzywal go do placenia to by wyslali tam ale na karty zwykle nie placa... Jak

 • Ubezpieczenie od rezygnacji z wczasów

  Czy kupujecie takie ubezpieczenie w przypadku wczasów w Polsce? Tak się zastanawiam czy jest takowe ubezpieczenie w przypadku np. zachorowania na Covid czy kwarantanny?

 • Lawina- ubezpieczenie od ratowania

  Zeszła lawina, 2 osoby zostały przez nią porwane. I ruszyła akcja ratunkowa. Taka akcja kosztuje sporo, nie mówiąc o ryzyku jakie ponoszą ratownicy. Kiedy rweszcie za takie akcje zacznie się płacić. Ubezpieczenie od wyjscia w góry lub w razie braku ubezpieczenia, obciązenie kosztami osoby ratowanej.

 • Ubezpieczenie-opis wypadku

  Rok temu mama złamała nogę. Wyszła na taras i upadła. Było słonecznie, więc i sucho, nie poślizgnęła się, ot, potknęła się o własne nogi. Zgłosiła fakt do ubezpieczenia, wpisano "upadek na tarasie". A ubezpieczyciel chce opisu wypadku. I mama nie bardzo wie, co napisać, bo upadla na prostej drodze,

 • Re: Co trupowi po ubezpieczeniu?

  inocom napisał: > snajper55 napisał: > > > Tak samo jak od śmierci od fistaszków możesz się ubezpieczyć od szczepion > eek. > > > > S. > > Co trupowi po ubezpieczeniu? Wiesz co to jest ubezpieczenie na życie? Nie, odszkodowania nie wkładają ubezpieczonemu do trumny. S. -- ***** ***

 • Co trupowi po ubezpieczeniu?

  snajper55 napisał: > Tak samo jak od śmierci od fistaszków możesz się ubezpieczyć od szczepioneek. > > S. Co trupowi po ubezpieczeniu? -- "Za PiSu nawet światła nie było w Warszawie, a za PO ludzie żyli ponad 150 lat"

 • Problem z ubezpieczeniem auta- pytanie?

  Dziewczyny, czy któraś z Was miała podobną sytuację i wie co zrobić tym przypadku? Do 20 stycznia miałam ubezpieczenie samochodu w firmie X ( OC i Car Assistance), wszystko załatwiała mi pani z banku, która opiekuje się moimi finansami. W tym roku ta sama pani zaproponowała inne korzystniejsze i