stylizacje

Więcej o:

stylizacje

Wypowiedzi na forum o:

stylizacje

 • Szpilki + mini. Stylizacja jednej z

  uczestniczek na pogrzebie. Zmarły nie należał do rodziny obgadywanej pani. Mini, co prawda, do połowy uda. Wszystko w czerni, czarne rajstopy i krótka kurteczka. Jak widzicie taką stylizację. Czy tylko u mnie budzi niesmak ?

 • Re: Dzień bez stylizacji

  Zapomniałaś zastosować się do ostatniego punktu z porady: "olać". :P A jakbyś chciała korzystać z dnia bez stylizacji z większą przyjemnością, to podcinanko i rasayana trifala albo odrobina innej odżywki leave in.

 • Re: Dzień bez stylizacji

  U mnie " wgniatam odżywkę, ewentualnie aktywator" to jest już zaczątek stylizacji :p to na zdjęciu to umyte, odżywka do spłukiwania, rozczesane na mokro i zostawione :p Jak ugniote z cielaka, to wyglądają tak :p

 • Re: Dzień bez stylizacji

  O, to ja dzień bez stylizacji mam codziennie od kwietnia do listopada. W zimne miesiące suszę, ale jak tylko jest więcej niż +5, to już zostawiam po myciu same sobie, szkoda czasu na suszenie. Wgniatam tylko odżywkę, ewentualnie aktywator i wychodzę, schną same.

 • Re: Jak Wam się podoba ta stylizacja?

  Zlituj się, ja nie neguję, ze są legginsy dobrej jakości, ale dziwuję się, ze ktos może uznawać stylizację z nimi za "świetność" ...

 • Re: Jak Wam się podoba ta stylizacja?

  Legginsy nie pasują. Stylizacja moim zdaniem jest przez nie niespójna. Z cygaretka mi, lub nawet obcisłymi jeansami byłoby dużo lepiej. Góra za to fajna: koszula,sweterek płaszcz i beret.

 • Re: Kurs Stylizacji Wnętrz czy Home Staging?

  Stylizacja wnętrz i Home Staging to to samo. Prawdę mówiąc nie trzeba kończyć jakichś szczególnych kursów. Ważne są raczej kontakty w branży akcesoriów wnętrzarskich, żeby mieć łatwy dostęp do rzeczy, które są potrzebne do sesji zdjęciowych. Inaczej musiałabyś mieć ogromny magazyn :) Można też robić

 • Stylizacja

  stylu etno i hippie. Postawiła natomiast na oryginalną stylizację, na którą składała się połowa sukni ślubnej i połowa męskiego garnituru. W czasie jej występu okazało się dobór stylizacji nie był przypadkowy. - Kochani, a ja bym chciała, żeby wszyscy, którzy się kochają, mogli zalegalizować swój

 • Re: Jak Wam się podoba ta stylizacja?

  W leginsach i płaszczu chodzę na przykład na zakupy, kiedy muszę szybko wyjść z domu i wiem, że nikt nie będzie zaglądał mi pod płaszcz. Co do bluzki, chodziłam tak jako nastolatka. Młoda, szczupła kobieta będzie wyglądała w tej stylizacji dobrze.

 • Re: A taka stylizacja dla 5 latki?

  A taka fajna dziewczynka bez makijażu i tej popieprzone stylizacji. -- Good girls go to heaven. Bad girls go to the Garrison with Tommy S.