Trapery nie tylko na wycieczki - sprawdźcie, z czym będą prezentować się znakomicie na co dzień

KS
01.12.2017 11:00
Trapery nie tylko na wycieczki

Trapery nie tylko na wycieczki (fot. unsplash.com)

Trapery to doskonałe buty na zimę, chociaż kojarzą się zwykle z turystycznymi zestawami. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, byście nosili je również na co dzień. Zobaczcie nasze gotowe zestawy dla kobiet oraz mężczyzn i zainspirujcie się.

I zestaw dla kobiet

Pierwsza nasza propozycja to wygodna opcja, która doskonale sprawdzi się zarówno na codzienne zakupy, weekendową wycieczkę z rodziną czy wieczorne spotkanie z przyjaciółmi. Wykorzystujemy tutaj kilka modnych elementów, które doskonale łączą się z uniwersalną klasyką, taką jak jeansy. Trapery świetnie sprawdzą się w połączeniu z jeansowymi spodniami oraz ciepłym swetrem. Całość uzupełni praktyczna parka. 

I zestaw dla kobietI zestaw dla kobiet I zestaw dla kobiet (kolaż redakcja, materiały partnerów) I zestaw dla kobiet (kolaż redakcja, materiały partnerów)

II zestaw dla kobiet

W kolejnym zestawie dodaliśmy nieco więcej kobiecości. Wybraliśmy jako bazę dzianinową, ciepła sukienkę, która w połączeniu z grubszymi rajstopami i traperami stworzy bardzo stylowy zestaw na co dzień. Możemy dobrać do tej stylizacji zarówno wełniany płaszcz, jak i sportową kurtkę. W cieplejsze dni sprawdzi się również skórzana ramoneska. W zależności od dodatków, możemy nadać zestawowi bardziej sportowy lub kobiecy wizerunek.

II zestaw dla kobietII zestaw dla kobiet II zestaw dla kobiet (kolaż redakcja, materiał partnerów) II zestaw dla kobiet (kolaż redakcja, materiał partnerów)

Zestaw dla mężczyzn

Ostatnia nasza propozycja skierowana jest do panów. Wiadomo, że mężczyźni lubią praktyczne ubrania, dlatego na pewno docenią, że obuwie turystyczne mogą wykorzystać także w codziennych zestawach. Nasza propozycja to ciemne jeansy i wygodna koszula. Taka baza jest bardzo uniwersalna i sprawdzi się w większości codziennych sytuacji, a ciepłe, wygodne trapery będą idealnym obuwiem nawet na większe mrozy. 

Zestaw dla mężczyznZestaw dla mężczyzn Zestaw dla mężczyzn (kolaż redakcja, materiały partnerów) Zestaw dla mężczyzn (kolaż redakcja, materiały partnerów)

Dobrej jakości trapery nie należą do najtańszych, jednak jeżeli będziemy po nie sięgać jak najczęściej, to będzie to wydatek, który szybko się zwróci. Nawet jeśli wyjeżdżacie w góry czy na szlaki jedynie okazjonalnie, to wciąż możecie nosić buty turystyczne na co dzień. Dzięki temu zapewnicie sobie komfort każdego dnia. Poniżej znajdziecie więcej traperów idealnych na okres zimowy.  

Więcej o: