Ciepła kamizelka - świetny dodatek dla aktywnych kobiet. Jak ją nosić na szklaku, a jak w mieście?

KS
29.09.2017 11:30
W jesiennych barwach

W jesiennych barwach (W jesiennych barwach (kolaż redakcja, materiały partnerów))

Kamizelka - jest świetnym uzupełnieniem jesiennych zestawów dla kobiet. Nie musisz wybierać między funkcjonalnością, a dobrym wyglądem - zobacz, jak nosić kamizelkę podczas jesiennych wypraw.

Kamizelka na szlak

Wybierając się na wycieczki jesienią, najlepiej sprawdzają się zestawy "na cebulkę". Nam podoba się pomysł, by do polaru i wygodnych spodnie dobrać kamizelkę. Ciepła kamizelka świetnie chroni przed wiatrem i będzie dobrym uzupełnieniem dla polarowej bluzy czy kurtki. W połączeniu z wygodnym obuwiem trekkingowym będzie to zestaw świetny np. do pieszej wędrówki po niskich lub średnich górach. Termoaktywne legginsy świetnie sprawdzą się zarówno w cieplejsze, jak i nieco chłodniejsze dni, a przy tym zapewnią dużą swobodę ruchu.

Kamizelka na szlakKamizelka na szlak Kamizelka na szlak (kolaż redakcja, materiały partnerów Kamizelka na szlak (kolaż redakcja, materiały partnerów

W jesiennych barwach

Kamizelka świetnie sprawdzi się także w cieplejsze dni, kiedy nie potrzeby zakładać ciepłej kurtki. Tym razem przygotowaliśmy zestaw do lżejszej aktywności, dobry na nordic walking lub na spacer po lesie. Wygodne buty turystyczne będą tutaj ważnym elementem, jednak nie można zapomnieć także o odpowiednich spodniach czy bluzie. Zdecydowaliśmy się przy tym wykorzystać bardzo neutralne części garderoby, z których będziesz mogła zbudować wiele różnych innych zestawów.

W jesiennych barwach (kolaż redakcja, materiały partnerów)

Kamizelka w miejskim wydaniu

Ostatnia nasza propozycja jest skierowana przede wszystkim do osób, które lubią wędrować głównie miejskimi szlakami. Stylizacja jest zdecydowanie bardziej swobodna, ale nie traci przy tym na wygodzie, dzięki czemu świetnie sprawdzi się podczas zwiedzania nowych miejsc, jak i długich spacerów po ulubionych uliczkach. Połączyliśmy tutaj sportowy luz z kobiecością, tworząc zestaw z kamizelką o bardzo miejskim charakterze. 

Kamizelka w miejskim wydaniuKamizelka w miejskim wydaniu Kamizelka w miejskim wydaniu (kolaż redakcja, materiały partnerów) Kamizelka w miejskim wydaniu (kolaż redakcja, materiały partnerów)

Kamizelka jest świetnym uzupełnieniem garderoby, dal wszystkich miłośników pieszych wycieczek - bez względu na to to, jaki szlak wybierasz. Poniżej znajdziesz więcej naszych propozycji, wśród których może być twój idealny model. 

Więcej o: