ratunek

Więcej o:

ratunek

Wypowiedzi na forum o:

ratunek

 • Mdły farsz do pierogów- ratunku

  Dziewczyny, kucharka ze mnie ?taka se? i robię właśnie pierogi, o dziwo w formę umiem, ale farsz?. Mięso z rosołu to golonka z indyka tylko. Dodałam pieprz, sól, cebulę, gotowaną marchewkę i pietruszkę i? ten farsz jest jakiś bez wyrazu. Czego tu dodać, żebym się nie nalepiła na darmo??? Ratunku

 • Ciasto z truskawkami - ratunku

  Potrzebuję sprawdzonego przepisu na lekkie, biszkoptowe ciasto z truskawkami. Mój tata mnie o nie prosi, więc muszę takie upiec. Jestem wyjątkowo nieutalentowana kulinarnie, ze szczególnym uwzględnieniem wypieków tak że... ratunku :).

 • Duda ratunku! Zaskakująca decyzja w sprawie stóp

  Duda ratunku! Zaskakująca decyzja w sprawie stóp i drożejący gwałtownie frank. Ekspert wylicza, o ile wzrośnie rata -- Chiński filozof Sun Tzu: ?Zbuduj dla wroga złoty most, po którym może się wycofać?.

 • Jedynym ratunkiem jest ziemia

  Bo rządzą źli ludzie. Którzy chcą zniszczyć całą kulturę w imię podboju. Ilość psychopatów u władzy jest dziś zatrważająca. Wygrają zawsze na wyższym stopniu organizacji. Jedynym ratunkiem jest ziemia.

 • Ratunku!

  Watki jak ten o osobistym staczaniu sie z roztocza czy ten chwalacy polskiego pastora, ktoremu odbija w Kanadzie sa krzykiem o ratunek przed kompletnym odbiciem szajby. Ludzie, opanujcie sie i piszcie pozytywnie i cos co daje usmiech na twarzy. Porzadny czlowiek jest papiezem w Rzymie, Wroclawianin

 • ratunku ! ! !

  Ratunku, podszywaja sie wszedzie pod moja piekna osobe, ratunku, ratunku, oni juz sa, ciagle ich przybywa, ratunku.

 • RATUNKU!!!!!

  ratunku....ratunku...ratunku....w tym roku posiedze na plaż na zadna inną sie nie wybiore....RATUNKU!!!!!.....a tak mi sie marzy całkiem realny piaseczek....RATUNKU!!!!!

 • Ratunku! Co to za robak?!

  Godzinę temu leżałam w łóżku z moim partnerem i poczułam, że coś mnie ugryzło w przedramię. Mam bąbel i zaczerwienienie. Znalazłam to "coś" na prześcieradle. Było podobne do pestki arbuza, tylko bez tej ostrej końcówki. Siedziało spokojnie, nie było widać nóżek ani głowy, nagle zaczęło szybko

 • Ratunku! Co to za robak?!

  jest. Pytania: co to mogło być, czy jest tego więcej, co mam robić? Ratunku! Zaznaczam, że mieszkanie regularnie odkurzam, nie mam żadnych zwierząt. Ze strachem myślę, że w nocy będę musiała się położyć, a to "coś", albo jego koledzy mogą tam być!!!

 • Re: Nie ma ratunku?

  Nie ma ratunku. Mnie tak kiedyś załatwiła fryzjerka ?