powodzie

Więcej o:

powodzie

Wypowiedzi na forum o:

powodzie

 • Powody, dla których...

  bezdzietni nie chcą mieć dzieci. "Jednym z najbardziej zaskakujących wskaźników okazał się fakt, że kobiety najczęściej wybierały odpowiedź "nie lubię dzieci". Tak stwierdziło aż trzy czwarte respondentek (dla porównania ? 43 proc. mężczyzn; ten powód u panów był dopiero na siódmym miejscu)!" "A

 • Sraczka medialna z powodu przyjazdu Białego Wodza

  Sraczka medialna z powodu przyjazdu Białego Wodza. Wczoraj nawet komuś lodówka się zapaliła :) Oczekiwania są zajebiste, a skończy się jak zwykle. Wódz powie kupujcie wszystko co jeszcze mamy do sprzedania, a później się zobaczy. -- Najlepsze "Patrioty" są na ulicy Nowogrodzkiej w Warszawie :)

 • Re: Prawdziwy powód wojny - to sprzeciw Rosji.

  Jeden z powodów. Da się wyliczyć wszystkie. -- gubisz się w opowieściach, oj - Scarlett74 PKD 93.29.Z - Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna - Оно конечно всё хорошо, НО сдаётся мне что мы ещё в самом начале пиздеца - Юморист

 • Katastrofalna powódź w Pakistanie

  W mediach niewiele się o tym mówi, a są to straszne wiadomości. Pół kraju zamienione w jezioro.

 • Powody wojny

  Wystarczy wsłuchać się w amerykańskich ideologow. Wprost mówili wielokrotnie : Europa połączona z Rosją przerasta potęga USA i jest dla nich zagrożeniem. A jeśli dodamy do tego Chiny ( Majdan w roku ogłoszenia przez Chiny planu Nowego Jedwabnego Szlaku) powody są chyba oczywiste. Także z tych samych

 • Powodzie

  Chiny nawiedza "powódź tysiąclecia". W kataklizmie zmarło już 12 osób. Pierwsze tamy pękły już w Mongolii Wewnętrznej. Kolejna, już w samych Chinach, jest bliska zawalenia się. -- Moje forum:

 • Powód do dumy, czy nie?

  Taka dyskusja pracowa - czy patronat Prezydenta RP dla działań , które realizuje firma to powód do dumy czy niestety wręcz przeciwnie? Dodam, że mowa o obecnym prezydencie.

 • Re: zostawiłybyście faceta z powodu małego penisa

  Jak kobieta będzie z Wami tylko z powodu wielkości członka, to znajdźcie sobie lepszą partię, która Was będzie kochać za to jakimi jesteście ludźmi.

 • Zapytanie o powody usunięcia postu mailem

  Pamiętam, że 20 lat temu obowiązywała taka zasada, że o powody usunięcia należało zapytać mailem i dostawało się odpowiedź? Nadal obowiązuje ta zasada? Pod jaki adres można wysłać takie zapytanie?

 • Malownicza Francja i .... Powodzie...

  Francja ma poważne problemy. Południowy zachód tego kraju dotknęły powodzie. Niektóre rzeki wystąpiły z brzegów po tym, jak przez wiele dni występowały ulewy... -- Ulubione :