Kupiła drogą walizkę i postanowiła ją zabezpieczyć. Internauci: dobra robota, ułatwiłaś życie złodziejom

Pewna turystka z Norwegii zaopatrzyła się w kosztowną walizkę. Przed odprawą bagażową martwiła się jednak, że jej markowa torba zostanie uszkodzona, lub, co gorsza, skradziona, dlatego wpadła na niecodzienny pomysł i postanowiła zabezpieczyć walizkę... niebieską folią.
Zobacz wideo Przekonaj się, jak piękny potrafi być nasz kraj. Wybraliśmy 5 tras rowerowych w Polsce

Podróżowanie, choć niewątpliwie przyjemne, wiąże się też z niemałym stresem. Wielu turystów zamartwia się na przykład o swój bagaż. Nic dziwnego, w końcu nierzadko można usłyszeć historie o uszkodzonych lub zagubionych walizkach. Ekra, pochodząca z Norwegii turystka postanowiła nie dopuścić do takiej sytuacji i wymyśliła dość osobliwy sposób na ich zabezpieczenie.

Szukasz podobnych treści? Sprawdź Gazeta.pl

Norweżka, która w mediach społecznościowych dokumentuje m.in. swoje wakacyjne wojaże, podzieliła się z obserwatorami sytuacją, jaka spotkała ją podczas ostatniej podróży do Hiszpanii. Kobieta wyjaśniła, że swój bagaż zapakowała w nową, kosztowną walizkę znanej marki, za którą zapłaciła blisko dwa tysiące funtów. Nie chciała, aby na lotnisku ktoś uszkodził jej bagaż, dlatego poprosiła pracowników lotniska, by owinęli walizkę specjalną, niebieską folią. Autorka nagrania nie kryła swojej ekscytacji:

Jak ukryć drogie torby podróżne? Do tej pory nie wiedziałam, że coś takiego istnieje!

Internauci nie podzielili entuzjazmu podróżniczki. "To zwróci większą uwagę"

Obserwatorzy internetowego konta Ekry nie do końca podzielili jej zachwyt. W komentarzach zwracają bowiem uwagę, że sposób, choć niewątpliwie może pomóc w przypadku zabezpieczenia samej walizki przed uszkodzeniem, z pewnością nie powstrzyma potencjalnych złodziei. 

Czy to nie zwróci na ciebie większej uwagi?
Teraz wszyscy wiedzą, żeby chwytać torby, które są zakryte. Dobra robota ułatwiająca życie złodziejom.
Po co kupować drogą torbę, jeśli nie można jej używać jako walizki?
Więcej o: