walizka

Więcej o:

walizka

Wypowiedzi na forum o:

walizka

 • Walizka dla dziecka

  Używalyście i przydała się Wam walizka dla małego dziecka, taka na której może jezdzic? Jeśli tak, możecie coś polecic?

 • Wycieczka 4 dni szkolna . Jaka walizka

  Pierwsza wycieczka w góry. 4 dniowa. Syn 14 lat . Jaka walizka będzie odpowiednią? Nie chce dac mu jakiejś olbrzymiej ani też zbyt małej. Może ktoś miał taki wyjazd już za sobą i doradzi.

 • Przejrzyjcie strychy, bo potrzebne walizki

  Towar bardzo deficytowy i potrzebny, oczywiście zwłaszcza torby i walizki na kółkach, chyba wszędzie przyjmują to z wdzięcznością, a giną jako punkt w potrzebach. Sprawdźcie czy w Waszych okolicach nie potrzebują.

 • Polećcie walizkę - kółka

  Potrzebuje mniejszej lub większej walizki, która zniesie wrocławskie antyczne bruki i wertepy. Ta która mam teraz nadaje się na gładką taflę lotniska itp. Potrzebuje jakiejś lepiej jeżdżącej, z wygodną ,solidna rączka i ogólnie takiej "do ulicy" a nie taksówki .

 • Re: Niezniszczalne walizki

  Plecak nie. Już zdarzało mu się siedzieć w pociągu na walizce kilka godzin, albo na dworcu. W gorszych ośrodkach czasem walizka robi za szafę na cały pobyt. -- W nocy wszystkie dzieci zmieniają się w odwodnionych filozofów potrzebujących przytulenia.

 • Re: Wycieczka 4 dni szkolna . Jaka walizka

  Moja 13 latka zabiera walizkę (średnią wg standardów walizkowych) - spokojnie spakuje co trzeba i na różne pogodowe wersje. Na zebraniu rodzice też mówili o walizkach. Dziś wyjeżdżała inna klasa i dzieciaki maszerowały z walizkami + plecaki małe na podręczne cokolwiek. Jechali na 3 dni.

 • Re: Wycieczka 4 dni szkolna . Jaka walizka

  Zwłaszcza, że walizkę można spakować metodą KonMari, czyli tak mniej więcej jakby każda połówka walizki była szufladą. Wtedy jest dostęp z góry, wszystko widać, można łatwo utrzymać porządek i nie trzeba tej walizki wcale rozpakowywać, tylko wyciąga się to, co potrzebne w danej chwili.

 • Re: Niezniszczalne walizki

  Przycupne, jeżeli pozwolicie... Z Twoim dzieciątkiem coś widzę,że dogadalabym się w trymiga ?-- Geez_louise. Właśnie przez podróże wykończyłam dwie walizki marki nieciekawej, no ale prawie 19 lat mi służyły. Zna ktoś walizki z chowanymi kółkami? Mi najczęściej łamią się kółka właśnie...a właściwie

 • Re: Niezniszczalne walizki

  Dodam jeszcze, że moja starsza walizka (Quicksilver) ma za sobą kilkadziesiąt lotów i ze dwa razy tyle pociągami, mam ją już prawie 8 lat, przejechała własnymi kółkami pewnie już koło 100km z 30kg obciążeniem (nie cierpię taksówek, zawsze wybieram transport publiczny, jesli jest taka opcja - co

 • Re: Wycieczka 4 dni szkolna . Jaka walizka

  3fanta napisała: > Za moich czasów jeździło się na wycieczkę czy kolonię z plecakiem. Walizka to b > ył obciach.Z walizką jechały stare ciotki do sanatorium > > To za Twoich czasów, teraz każdy jeździ z walizką, jak córka jechała na kolonie nikt nie miał plecaka, nie mylić z podręcznym plecakiem na