walizka podróżna

Więcej o:

walizka podróżna

Wypowiedzi na forum o:

walizka podróżna

 • Walizki podróżne dla dzieci

  Dziewczyny, poradźcie proszę, gdzie kupię fajne niedrogie walizki podróżne dla dzieci. Z góry dziękuję za podpowiedzi :)

 • Walizki podróżne

  Gdzie mogę w rozsądnej cenie dostać walizki podróżne na kółkach?Nie chodzi nawet o cenę,ale o jakość.Przede wszystkim zależy mi na wytrzymałych kókach.Widziałam wczoraj w Carfourze za 69 zł,ale wydaje mi się ta cena podejrzana.Niewiem czy warto ją kupować,bo może okazać się dziadostwem.

 • walizka podróżna

  Chcę kupić dużą walizkę podróżną, by na majówkę spakować wszystkich w "jeden wór" - jedziemy pociągiem. Zastanawiam się na walizką miękką, materiałową. Są tańsze, i jakoś bardziej mnie przekonują choćby ze względu na to, że są elastyczne:). Może macie doświadczenie w tym temacie i podpowiecie, czy

 • Re: Gdzie przechowujecie walizki podróżne?

  Mam w domu pomieszczenie-schowek i tam przechowuje rzeczy typu walizki podróżne, ozdoby choinkowe, narty, rolki, odłożone do oddania ubrania i buty itp.

 • Re: Konkursy na FB Walizki podróżne

  Polecam: Do wygrania stylowe walizki podróżne. Dla każdego kod rabatowy (20% na cały asortyment)

 • Walizka podróżna z płaskim dnem

  Czy widziałyście ostatnio walizki podróżne z płaskim dnem? Chodzi o walizkę na kółkach, ale z szerokim rozstawem rączki (lub innym patentem) który sprawia że dno walizki jest płaskie a nie z tymi wystającymi rurkami. Potrzebuję małą walizkę, pakowną, w której na płasko ułożę rzeczy. Dawno temu udało