Przekształcili wrak samolotu w luksusowy hotel. Jedna noc kosztuje krocie

Wybierający się na rajskie wczasy na Bali, będą mogli spędzić noc w luksusowych warunkach. Gustownie urządzone sypialnie z oddzielnymi łazienkami, w pełni wyposażona kuchnia, prywatny bar i parking. A to wszystko na szczycie 150-metrowego klifu... we wraku samolotu.

Obecnie turyści, którym znudził się nocleg w tradycyjnych obiektach, mogą przebierać wśród wielu nietypowych ofert. Teraz noc spędzić możemy m.in. w hotelach lodowych, a nawet dawnych bunkrach czy więzieniach. Z kolei na indonezyjskiej wyspie możemy znaleźć opuszczony samolot, który od 2023 roku będzie wynajmowany na wakacje

Zobacz wideo Tam umierają samoloty. Cmentarzysko w Arizonie

Można spędzić noc we wraku samolotu

Goście, którzy zatrzymają się w tej nietypowej lokalizacji na Bali, wejdą na jej teren przez drewniane wejście łukowe. Następnie pokonają kamienne schody i wejdą do wnętrza samolotu. W środku czeka na nich salon połączony z w pełni wyposażoną kuchnią oraz dwie eleganckie sypialnie oddzielone zasłonami. Do ich dyspozycji są także dwie oddzielne łazienki, bezprzewodowy internet. Projektanci postawili na wykorzystanie drewna i utrzymanie wszystkiego w odcieniach beżu. 

Na zewnątrz czeka ogród z elegancką częścią wypoczynkową z miejscem na ognisko i sofą, która bez wątpienia pomieści wielu gości. Na terenie obiektu znajdziemy również basen z leżakami, z którego roztacza się widok na Ocean Indyjski. 

Wrak samolotu na Bali zakupiony przez Rosjanina

Rozbity Boeing 737 znajduje się na szczycie 150-metrowego klifu nad plażą Nyang Nyang na Bali. Samolot został zakupiony w 2021 roku od firmy Mandala Airlines przez Rosjanina i biznesmena, Felixa Demina, który mieszka na wyspie od dłuższego czasu.  Przedsiębiorca posiada już trzy niecodzienne obiekty na Bali - turyści mogą nocować w przezroczystych bańkach. 

Obiekt Private Jet Villa by Hanging Gardens Air będzie można wynająć już od kwietnia 2023 roku za pośrednictwem serwisu Booking.com. Jednak cena może przyprawiać o zawroty głowy. Za jedną noc w tym nietypowym miejscu zapłacimy około 32 tys. zł. 

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: