Zachowanie współpasażerki ją oburzyło. Zdjęciem podzieliła się w internecie. "To obrzydliwe"

Sfrustrowana kobieta podzieliła się z internautami wrażeniami z ostatniego lotu. Przyznała, że zachowanie pasażerki siedzącej obok było obrzydliwe. Jednak pracownicy linii lotniczych szybko udowodnili, że podróż może być jeszcze gorsza.

Pasażerowie samolotów często dzielą się frustracją w mediach społecznościowych. Informują niedogodnościach wynikających z błędów linii lotniczych, a także o nieodpowiednim zachowaniu innych osób znajdujących się na pokładzie. Wśród najczęstszych skarg wymienia się zajmowanie zbyt dużej ilości miejsca, zdejmowanie butów czy niepilnowanie dzieci. Tym razem niezadowolenie podróżnej wynikało z podejścia do czystości współpasażerki. 

Zobacz wideo Czy przewoźnik ma obowiązek zwrócić pieniądze za lot, który się nie odbył? Kuna: Tak

Zostawiła bałagan i zmieniła miejsce

Kobieta podróżująca jedną z linii lotniczych była zszokowana zachowaniem podróżnej siedzącej obok. Jak relacjonowała, ta najpierw rozlała napój na podłogę, a następnie, jak gdyby nigdy nic, przeniosła się na inne miejsce. Zdjęcie z pokładu opublikowała w serwisie Reddit w niedzielę, 18 grudnia.  

Jakich tematów lepiej nie poruszać przy wigilijnym stole, aby uniknąć rodzinnych dramatów? Co zrobić, gdy bliscy zadają wścibskie pytania? Jest kilka sposobów

Po prostu zostawiła cały lód na podłodze i kopnęła pusty karton po jedzeniu. To szalenie obrzydliwe, prawda?

- napisała podróżna w poście. 

Stewardesa podzieliła się najdziwniejszymi prośbami pasażerów. Świeczki na torcie i autografy. Zdradziła najdziwniejsze prośby pasażerów

Czy pasażerowie dbają o czystość w samolotach?

Część komentujących była oburzona zachowaniem kobiety. Ich zdaniem to całkowity brak szacunku zarówno dla innych pasażerów, jak i dla załogi. 

Ludzie nie są dobrze wychowani

- zauważył jeden z internautów. 

Jednak wiele osób nie było zaskoczonych sytuacją. Pracownik jednej z amerykańskich linii lotniczych przyznał, że scena przedstawiona na zdjęciu wcale nie jest taka zła.  

Moja ciocia widziała mężczyznę, który zaczął sikać przy toalecie, mówiąc, że nie jest pewien, czy zmieści się w środku. Sprzątałem wcześniej mocz, ale nigdy w takim miejscu. Widziałem też oparcie siedzenia pokryte wymiocinami i wyciągałem zużytą prezerwatywę spomiędzy siedzenia

- podzielił się doświadczeniem pracownik amerykańskiego przewoźnika. 

Stewardesa radzi, co warto zabrać ze sobą w podróż zimą. Dwie rzeczy, które warto mieć ze sobą zimą. Stewardesa: "To zmienia wszystko"

Pewnego razu widziałem, jak mężczyzna usuwa pryszcze na twarzy i wyciera ropę o fotel. Wielu rodziców przewija swoje dzieci na siedzeniach, a następnie wpychają pełną pieluchę do kieszeni siedzenia

- dodał pracownik innej linii lotniczej. 

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: