Najadł się grzybów i wsiadł do samolotu. Pasażera aresztowała policja

Jeden z pasażerów podczas podróży z Miami do Waszyngtonu zaczął dziwnie zachowywać się na pokładzie samolotu. Biegał, klaskał i przeklinał. Obsługa podjęła niezbędne kroki, aby uspokoić mężczyznę. Niestety dla dwóch kobiet źle się to skończyło.
Zobacz wideo Anna Wendzikowska o podróżach. Jak jej córki reagują na latanie samolotem?

Pasażer, który zjadł grzyby, przed wejściem na pokład samolotu zachowywał się nieznośnie, a z czasem stał się agresywny. Ucierpiały dwie stewardesy. Całe zajście wydarzyło się podczas lotu jednej z linii lotniczych ze Stanów Zjednoczonych.

Pasażer samolotu zjadł grzyby i został aresztowany

Podczas jednego z lotów realizowanych przez United Airlines na trasie Miami-Waszyngton jeden z pasażerów zaczął dziwnie się zachowywać. Mężczyzna zaatakował dwie stewardesy. Jak się później okazało, jego zachowanie było spowodowane spożywaniem grzybów halucynogennych. Do sytuacji doszło 4 października 2022 roku.

Wędrował po samolocie, biegał w tę i z powrotem głośno klaszcząc i wykrzykując przekleństwa w pobliżu kokpitu

- czytamy na portalu "USA Today Travel".

Cheruy Logan Sevilla, bo tak media określają tego mężczyznę, zatrzasnął się w łazience, wywiązała się awantura, a z czasem pasażer stał się agresywny. Wykręcił rękę jednej ze stewardes. Drugą także zaatakował. 

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Pasażer zjadł halucynogenne grzyby. Aresztowała go amerykańska policja

Niebezpieczne zachowanie mężczyzny zostało ukarane. Jak informuje portal "Tianren Business", w aktach sądowych można znaleźć informację, że przedstawiono mu zarzut napadu na obsługę samolotu.

Funkcjonariusze wraz z innymi członkami załogi, oraz pasażerami próbowali uspokoić mężczyznę. Niestety podczas konfrontacji napastnik pobił dwie stewardesy. Ostatecznie udało się go zakuć w kajdanki. Lot trwał dwie godziny i choć awanturnik nadal krzyczał, to ostatecznie nie stanowił już zagrożenia.

Kiedy tylko samolot wylądował, do akcji wkroczyła policja federalna. Podczas przesłuchania pasażer przyznał się, że przed wejściem na pokład spożywał halucynogenne grzyby. Został skazany na cztery miesiące więzienia. 

Więcej o: