Znalazł sposób na wykorzystanie nawiewu podczas lotu. Pasażerowie nie byli zadowoleni z jego kreatywności

Niektóre nawyki i dziwne zwyczaje podróżujących potrafią zaskoczyć pozostałych pasażerów. Przypadek, który obiegł brytyjskie media, wypada bezkonkurencyjnie. Mężczyzna na pokładzie jednego z samolotów znalazł nietypowy sposób na wykorzystanie nawiewu i zastosował go do... suszenia butów tuż nad głowami pozostałych pasażerów.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Chociaż o wyjątkowych przypadkach bezczelnego i niezrozumiałego zachowania jest głośno w sieci, nadal znajdują się śmiałkowie, którzy za nic mają wszystkie reguły i dobro innych. Szczególnie męczące sytuacje często mają miejsce w samolocie, gdzie przestrzeń jest bardzo ograniczona. 

Pasażer bez skrupułów na pokładzie samolotu

Pokład samolotu to ograniczona przestrzeń, w której przez kilka lub nawet kilkanaście godzin muszą przebywać obce osoby oraz personel. Niestety zasady kultury osobistej i często przypominane zasady nie zawsze są respektowane przez wszystkich. Nie brakuje śmiałków, którzy bez zastanowienia burzą harmonię i spokojną podróż pozostałym osobom. 

Jeden z pasażerów postanowił jednak przekroczyć wszystkie bariery, o czym zrobiło się głośno w brytyjskich mediach. Jak donosi  thesun.com, podróżujący za nic miał pozostałe osoby. Mężczyzna postanowił wykorzystać w nietypowy sposób nawiew umieszczony nad siedzeniami i...zaczął suszyć swoje buty. Zdjęcie z całego zajścia szybko obiegło sieć, pojawiło się także wiele komentarzy, które negują bezczelne zachowanie. 

Wow! Teraz to już chyba wszystko widziałem.
Co za egocentryczny wariat.
To niesamowite, jak wielu ludzi jest taką hołotą

- możemy przeczytać w serwisie Reddit.

Zobacz wideo Na wakacje samochodem czy też samolotem - co się bardziej opłaca? Pytamy eksperta

Brak obuwia w samolocie. "Ludzie nagminnie wietrzą bose stopy"

Bose stopy współpasażerów, to notorycznie spotykane zjawisko, zarówno w samolotach jak i innych środkach komunikacji. Jednak właśnie na podniebnym pokładzie jest to najbardziej dokuczliwe. Liczba miejsc jest ograniczona, a przestrzenie nie możemy tak szybko zmienić jak w przypadku np. pociągu. Poza ogromnym utrudnieniem, obrzydzeniem i nieprzyjemnym zapachem, który dociera do innych pasażerów śmiałek, który postanowił podróżować bez obuwia, jest narażony na kontakt z milionami bakterii i wirusów. 

Poza gruntownym sprzątaniem, dywany samolotów zwykle są odkurzane tylko wtedy, gdy pozwala na to czas albo wymaga tego potrzeba. Zazwyczaj obsługa robi to dopiero w momencie, gdy wykładzina zostanie mocno zabrudzona np. jedzeniem. 

Więcej o: