Praca marzeń: tester luksusowych domków wczasowych. Podróżujesz po świecie za darmo i dostajesz pensję

Jak podróżować za darmo i jeszcze na tym zarobić? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w ofercie pracy holenderskiego portalu turystycznego. Poszukiwany jest tester obiektów wypoczynkowych. Można to śmiało nazwać pracą marzeń.

Podróż do słonecznej Hiszpanii, malowniczych Włoch albo egzotycznej wyspy Curacao za darmo? I można jeszcze na tym zarobić? Dokładnie tak. Holenderski portal podróżniczy Belvilla, który oferuje wynajem domków i apartamentów na wakacjeposzukuje pracowników na stanowisko testera obiektów wypoczynkowych.

 

Do zadań przyszłego testera będzie należeć ocenianie, wystawianie opinii i dzielenie się swoimi doświadczeniami z pobytu w luksusowych domkach i apartamentach wakacyjnych w ponad 21 krajach Europy.

 

Praca marzeń

Przyszły "specjalista od wczasów" w ciągu roku ma odwiedzić trzy luksusowe domy wakacyjne z oferty portalu turystycznego (m.in. w Hiszpanii, Grecji, Włoszech, Chorwacji i Polsce), dobrze się przy tym bawić i... podzielić się swoimi spostrzeżeniami w mediach społecznościowych.

 

Poza wrażeniami i oceną jakości oferowanego komfortu lokalizacji tester ma za zadanie sprawdzić lokalne atrakcje i restauracje godne polecenia innym. Pracodawca zapewnia pokrycie kosztów podróży i zakwaterowania. Oczywiście za swoją pracę tester otrzymuje wynagrodzenie. Poza tym Belvilla oferuje pracownikom zniżki na prywatne wycieczki.

 

Co zrobić, aby zostać testerem?

ogłoszeniu oferty pracy pracodawca szuka osób, które kochają podróżować, mówią płynnie po angielsku, mają doświadczenie w prowadzeniu np. bloga, lubią dzielić się swoimi doświadczeniami w mediach społecznościowych, a pisanie, fotografowanie czy robienie filmików to dla nich bułka z masłem.

 

Jeżeli jesteście zainteresowani ofertą trzeba się śpieszyć, bo złgloszenia przyjmowane są do 23 kwietnia, a praca rozpoczyna się od maja 2018 roku.

To cię zainteresuje:

Majówka w domu? Znajdź namiastkę egzotycznych wakacji w swoim mieście [TESTUJEMY AQUAPARKI]

Więcej o: