instagram

Więcej o:

instagram

Wypowiedzi na forum o:

instagram

 • Instagram. Potrzebna pomoc.

  Wchodzę na aplikację Instagram - buch telefon się wyłącza. Wchodzę na google, wpisuje Instagram - buch telefon się wyłącza. Instagram ma problemy? Mój telefon odwala ( Huawei p8 little) Jakieś pomysły? Tak, wiem, po co mi Instagram.

 • Re: Instagram, niezwykle profile

  Ja z takich oglądam czasem mr fincha: -- Aby zrozumieć rekurencję należy najpierw zrozumieć rekurencję.

 • Kto ma instagram??

  Jak ma ktoś z Was instagram to proszę lajknijcie kilka fotek. To bardzo ważne ;>

 • Instagram- Wasze konta :)

  Hej Kochani :) Co sądzicie o portalu Lubicie dzielić się swoimi zdjęciami z innymi? Jeśli macie tam konto, podzielcie się, ja podaję swoje: @katsuumiaga Buziaki :)

 • Re: Instagram, niezwykle profile

  on tez bardzo dużo fajnych edukacyjnych treści wrzuca - tu pokazuje - jak wyglądało poruszanie się w długiej sukni. jakieś specjalne kroczki się robi żeby był ten efekt. -- wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba

 • Instagram ogłupia !!!

  Cześć, ja tak tylko na momencik :) Pewnie niektórzy mnie kojarzą, inni pewnie nie. Jakiś czas temu założyłem tu konto z myślą poznania fajnych ludzi, spotkania się na kawę czy wyskok do kina. Jednak jak się szybko okazało, to forum nie do takich zajęć służy. Postanowiłem więc przenieść swoją

 • Re: Instagram, niezwykle profile

  Jesli moga byc po prostu niezwykle a nie ?dziwaczne? to ja bardzo lubie i obserwuje profil faceta ktory od dziecka fascynował sie krawiectwem regency i ktory zyje z szycia ubran dla podobnych dziwaków. Niesamowite. -- wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly

 • Instagram stories

  Bez oceniania ;) Jak to jest że niektóre osoby mają w tym instagram stories milion filmików? Ja jak mam jeden to dopoki on nie zniknie po 24h albo nie usunę to nie mogę dodać kolejnego. Nie mam opcji z jakimś + żeby dodać nowe nagranie. Czemu? :) Jak to zrobić żeby dodać kilka filmików?

 • Instagram, Twitter itd...

  Wytłumaczcie mi łopatologicznie do czego jest Instagram, Twitter i inne tego typu media społecznościowe, czym się rożnią i co tracę nie będąc ich częścią? Ma to w ogóle jakąkolwiek wartość?

 • Praca przez INSTAGRAM

  Hej, poszukuję jak w/w zainteresowanych trwałą współpracą. Praca miła i przyjemna przez Instagram. Aktualnie poszukujemy ambasadorów nowej marki na polskim rynku. Praca w 100% zdalna. Również dla osób posiadających duże grono odbiorców liczących się z ich opinią. Więcej info proveitfoundation (at)