Na plaży zbudowali bar dla psów. Menu? Mrożona herbata i specjalne piwo

Obecność psów na plaży razi wielu. Biegające czworonogi mogą obsypywać piaskiem, a ich sierść przyklejać się do mokrego od wody lub posmarowanego kremem ciała. Powstała jednak plaża, na której role się odwróciły i to właśnie psy stały się najważniejszymi gośćmi.

Błękitna woda, złoty piasek, leżaki... plaża w Crikvenicy w Chorwacji z pozoru niczym się nie wyróżnia. Niedawno jednak powstało tam wiele udogodnień dla czworonogów. Psy mogą zażywać kąpieli w Adriatyku, a następnie odpocząć, wylegując się na specjalnych leżakach lub skryć się w cieniu pod parasolami.

Plaża w Crikvenicy jest pierwszą tego typu w Chorwacji. Otwarto tutaj także bar dla psów, w którym serwowane są między innymi: mrożona herbata, "piwo" sporządzone ze specjalnie ważonego wywaru drobiowo-warzywnego, ciastka i lody przygotowane na bazie bananów, orzechów, jogurtu i mleka sojowego. Z baru korzystać mogą też właściciele psów, dla nich przygotowano bardziej tradycyjne przekąski.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>

Myślicie, że taka plaża mogłaby istnieć w Polsce? Zagłosujcie w sondzie niżej.

Nietypowo zagospodarowano też plażę w Bułgarii. Pojawił się na niej ogromny regał z książkami, który szybko podbił serca plażowiczów.

ZOBACZ TEŻ: Trzy lata temu znalazł małą wiewiórkę. Dziś pan Tadeusz i Pitek są najlepszymi przyjaciółmi>>

SPRAWDŹ SIĘ: Geografia to dla ciebie pestka? Spróbuj rozpoznać wyspy na mapie>>

Rozpoznasz wyspę po kształcie?Rozpoznasz wyspę po kształcie? fot. tosh chiang (flickr.com), licencja: CC BY 2.0

Plaża dla psów to dobry pomysł? Chciałbyś taką w Polsce?
Więcej o: