Jamajka hotele

Urlop na Jamajce to doskonały sposób na relaks i uzupełnienie niedoboru ciepłych temperatur. Dobrze, aby taki wyjazd od początku do końca upływał w przyjemnej atmosferze. Miejsce naszego zakwaterowania jest więc jednym z najważniejszych elementów. Dowiedz się więcej na temat popularnych hoteli na Jamajce.

Jamajka hotele - przygotowani na gości z całego świata

W jakim hotelu zamieszkać, aby nasz wyjazd był naprawdę udany? Wybór jest naprawdę bardzo szeroki. Jamajka to kraj turystyczny, przygotowany na przyjazd gości z całego świata. Większość ośrodków posiada wysoki standard i dobrą lokalizację. Personel jest zazwyczaj bardzo przyjazny i otwarty na turystów. Po swoich wizytach wielu gości zostawia bardzo dobre rekomendacje na forach internetowych. Dowiedz się więcej na temat oferty ośrodków, które cieszą się dużą popularnością wśród turystów.

Jamajka hotele - Round Hill Hotel & Villas (Montego Bay)

Propozycja dla tych, którzy wybierają się do jednej z najpopularniejszych miejscowości na Jamajce, czyli Montego Bay. Round Hill Hotel&Villas to luksusowy ośrodek, który mimo to wyróżnia się minimalizmem. Z okien hotelu goście mają zagwarantowane doskonałe widoki na ocean. Można uprawiać tam różne sporty, a także  korzystać ze SPA i jacuzzi. Goście chwalą doskonałą kuchnię hotelową, której hitem są małże.

Adres: John Pringle Drive, Hopewell, Montego Bay

Klasa: 4,5-gwiazdkowy

Jamajka hotele - The SPA Retreat Boutique Hotel (Negril)

Ośrodek, którym mogą zainteresować się turyści wybierający się do Negril. The SPA Retreat Boutique Hotel to miejsce dla osób, które cenią sobie dobra kuchnię. Goście hotelu chwalą doskonały smak potraw oraz bardzo zróżnicowane menu - w ofercie znalazły się m.in. potrawy dla wegetarian. Hitem kulinarnym ośrodka jest chleb domowej roboty. Poza tym, dużą popularnością cieszy się także hotelowy bar.

Pokoje są czyste i przestronne, a SPA i basen na najwyższym poziomie. Zdaniem gości personel traktuje każdego gościa wyjątkowo.

Adres: West End Cliffs, Westmoreland, Negri

Klasa: 4-gwiazdkowy

Jamajka hotele - The Caves (Negril)

Hotel The Caves w Negril to kameralny ośrodek, idealny na romantyczne wypady we dwoje. Zdaniem gości panuje tam bardzo rodzinna atmosfera.

Personel hotelu jest bardzo uprzejmy, spa i jacuzzi dobrze utrzymane. Goście chwalą kuchnię, w której ofercie znajdują się m.in. dania z kuchni francuskiej.

Adres: Light House Road

Klasa: 4-gwiazdkowy

Więcej o: