Pacyfik

Więcej o:

Pacyfik

Wypowiedzi na forum o:

Pacyfik

 • Potężna erupcja wulkanu na Pacyfiku.

  Potężna erupcja wulkanu na Pacyfiku. Fala uderzeniowa dotarła na Kasprowy Wierch Fala uderzeniowa, czyli fala gwałtownego wzrostu ciśnienia, która powstała po wybuchu wulkanu na wyspie Tonga na Pacyfiku o godz. 20.23 dotarła na Kasprowy Wierch ? poinformował w sobotę wieczorem Instytut Meteorologii

 • Roadtrip wzdłuż wybrzeża Pacyfiku w Kostaryce

  ?Gdzie zobaczyć żółwie w Kostaryce? ?Czym jest arribada? ?Dlaczego bioluminescencja to dla nas najciekawsze doświadczenie? ?Gdzie można podziwiać papugi Ary w ich naturalnym środowisku? Zapraszam na wpis o roadtripie wzdłuż wybrzeża Pacyfiku w Kostaryce :))

 • Od Pacyfiku do Atlantyku

  Zalaczam tu migawki z podrozy wpoprzek Kanady od Pacyfiku do Atlantyku Milego ogladania

 • Pacyfik-są powtórki???

  Zapomniałam wczoraj obejrzeć Pacyfik. Są powtórki albo portale gdzie można obejrzeć odcinki już wyemitowane, albo wypożyczalnie online? Z góry dzięki za wskazówki:)

 • Najlepszy myśliwiec IIWŚ na Pacyfiku?

  Który myśliwiec amerykański i japoński był waszym zdaniem najlepszy w IIWŚ? Na forum Pacyfiku jest konkurs, można wygrać Kompanię Braci na DVD: I tak się właśnie zastanawiam. Amerykański chyba Spitfire, ale japoński?

 • Polska ma skarby na Pacyfiku

  Od 20 do 40 mld dolarów - tyle są warte złoża metali na działce na dnie Pacyfiku, do której eksploatacji Polska ma prawo - ujawnił w środę główny geolog kraju, wiceminister środowiska Henryk Jacek Jezierski.

 • Re: pływający dok demoluje Flotę Pacyfiku

  stary_chinczyk napisał: > Formalnie żadna flota w Rosji ani w USA nie nazywa się flotą Pacyfiku ani ocean > u Spokojnego. Тихоокеанский флот, a w rosyjskim nawet nie ma odpowiednika angielskiego Pacyfik -- Sink'em all

 • Wyspy Pacyfiku

  Jesli ktos jest naprawde zainteresowany to szczerze poleceam. Plany rejsu na 2008 sa we wpisie pod tym samym tytulem. Choc Polinezje znam bardzo dobrze chetnie obejrzalabym koronacje krola Tonga :)) -- Sygnaturka byla ale sie znudzila. Dwa lata na koncu swiata:

 • Pacyfik to polskie nazwisko czy jakas ksywka ?

  ordynariusz drohiczyński bp Antoni Pacyfik Dydycz No patrzci, jak taki "Pacyfik" wystapi na rocznicy Rm to wiesc sie niesie az do Morza Zoltego;

 • Jedyny Lider Polskiego Biznesu w regionie -PACYFIK

  Jedyny Lider Polskiego Biznesu w regionie -PACYFIK! Wczoraj Toruń-Pacyfik otzrymal Diament Polskiego Biznesu z rąk Ministrra Skarbu Jacka Sochy już po raz trzeci!